Caller-ID Cihazı

Caller ID Cihazı Bilgisayarın usb portuna takılan, sabit telefon hatları için hat giriş ve çıkışları olan, yazılım desteğiyle birlikte gelen tüm çağrıları yani sizi kimin aradığını tespit etmenizi sağlayan bir cihazdır.

YAZILIMIYLA BİRLİKTE VERİYORUZ…

Cihazı, özel olarak geliştirdiğimiz Müşteri Rehber Yazılımıyla birlikte aldığınızda gelen çağrının numarasını tespit ederek bilgisayara aktarır ve bu sayede müşterilerinize ait Telefon Numaraları, Adı ve Soyadı, Firma Ünvan, Açık Adres, E-Posta gibi detaylı iletişim bilgilerini kolayca kayıt edebilirsiniz. Müşterinizle ilgili varsa özel bir açıklama veya not da alabilirsiniz.

Daha sonraki aramalarda ise önceden kayıtlı olan müşteriye ait tüm bilgiler ekrana otomatikman getirilir. Ayrıca mevcut telefon rehberinizdeki tüm numaraları da manuel olarak programa kayıt edebilirsiniz. Yazılım arka planda çalıştığından bilgisayar ekranınızı sürekli meşgul etmez. Çağrı geldiğinde otomatikman pencere açılacak ve sizi uyaracaktır. Kullanımı son derece kolaydır.

Dilerseniz çağrı geldiğinde standart telefon melodisi yerine bilgisayarınızdan kendi istediğiniz bir ses dosyasını da tanımlayarak uyarı vermesini sağlayabilirsiniz. İş yerinde bulunmadığınız zamanlarda ise gelen tüm çağrıları otomatikman kaydedip log tutabilir.

SİPARİŞ TAKİBİ DE YAPACAK MISINIZ ?

Sizin için sadece arayan kişinin iletişim bilgilerini kaydetmek yeterli ise yukarıdaki sistem yeterlidir. Ancak satışını yaptığınız ürünleri de menü şeklinde tanımlayıp müşteri siparişlerini kaydetmek isterseniz sipariş takip programı almanız gerekmektedir. Paket Servis Programı olarak da bilinen yazılımla ve genel olarak sistemle ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız…

Cihaz ve Program, Windows İşletim Sistemi olan her bilgisayarda çalışır.

Ürün Modeli: CID602 (Yeni model V6 ) Ürün Tanımı: Caller id sistemi Bağlantı Şekli: Telefon ve USB kablo USB desteği: USB 1.1 ve USB2.0 Güç: USB yuvasından sağlanır. Akım sarfiyatı: En fazla 100mA Çalışma Şartları: Sıcaklık: 0°C..50°C İşletim sistemi: Windows XP, Vista,Win7,Win8,Win10 (Windows 32 bit ve 64 bir sürümlerinde çalışır) Birden fazla cihaz, aynı bilgisayara bağlanabilir. Örneğin 4 adet 4 hatlı cihaz bağlanarak 16 hat kapasitesi elde edilebilir. Aynı bilgisayara 4 veya 2 hatlı ve tek hatlı cihazlar birlikte bağlanabilir.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest