Destek

MeliPOS Yazılımı için kurulumdan itibaren sadece 12 Ay ücretsiz destek verilmektedir. Bu süreden sonra verilecek her türlü destek ve güncelleme hizmeti ücretlidir.

  1. Yıllık anlaşmanız varsa veya yeni kullanıcıysanız programınızda ana menüdeki “Yardım / Canlı Destek” butonuna tıklayarak anında destek operatöründen istekte bulunabilirsiniz.
  2. Yazılıma ait 1 yıllık garantiniz bittiyse ve yıllık yenileme yapmadıysanız sonrasında talep edeceğiniz her türlü destek hizmeti servis başına ücrete tabi olup peşin ödenecektir.
  3. Destek hizmeti sadece Alpemix Uzaktan Bağlantı Programı kullanılarak verilmektedir. Yıllık destek abonelerimizin bilgisayarlarına uzaktan bağlantı için entegrasyon yapıldığı için anında destek alabilirler. 
  4. Canlı destek sadece hafta içi 11:00-19:00 saatleri arasında aktiftir.
  5. Yıllık yenilemede yazılım güncelleme de ücretsiz yapılır.
  6. Satışını yaptığımız donanım ürünleri 2 yıl garantilidir. Müşteri yerinde servis hizmeti ekstra ücretlidir.

Yazılımı yıllık lisanslı olarak alanlar veya yıllık destek paketi satın alanlar hem öncelikli olarak hemde canlı destek ve yazılım güncelleme hizmetinden yararlanabilirler.

Avantajlı yıllık destek hizmeti almadıysanız ve yardıma ihtiyacınız varsa standart servis ücretini peşin olarak ödedikten sonra destek talebinde bulunabilirsiniz. Servis ücreti 150 TL olup günlüktür. Ödemenizi bankamatik veya kredi kartınızla kolayca yapabilirsiniz. Servis faturanız e-posta adresinize gönderilir.

Lisans destek aboneliğinizi yenilediniz mi?

Kurulumdan sonra 1 yıl boyunca kullandığınız yazılım ve ücretsiz destek hizmetimizden memnunsanız, çok avantajlı ve kapsamlı yıllık destek paketi alarak canlı teknik destek almaya devam edersiniz. Böylece herhangi bir sorunda yardıma ihtiyacınız olduğunda talebiniz öncelikli olarak işleme alınır ve internet üzerinden uzak masaüstü bağlantısı kurularak meydana gelen problem çok kısa sürede giderilmektedir. Üstelik müşteri yerinde servise göre hem zaman hem de maliyet açısından çok avantajlıdır.

Sınırsız hizmet avantajı

Programların eğitimi ve desteği, kullanıcı hataları, veritabanı bakım-onarım, ani elektrik kesintilerindeki bozulmalarının giderilmesi, yeniden kurulum, yedekleme, işletim sistemi ayarları, cihaz tanıtma, yazılım güncelleme gibi teknik hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Lisansınızı şimdi yenilemek için aşağıdaki “SATIN AL” butonuna tıklayınız… Ödemenizi banka veya kredi kartınızla taksitli olarak da yapabilirsiniz. Banka kredi kartıyla yapılan ödemelerde aktivasyon işlemi hemen yapılabilmektedir.

Ödemeniz onaylandıktan hemen sonra aktivasyon yapılacak ve online destek portunuz otomatikman aktif edilecektir. E-Faturanız kayıtlı e-posta adresinize veya Whatsapp üzerinden tarafınıza gönderilecektir.