MELİPOS DESTEK

Yazılımlarla ilgili sorunları uzak masaüstü bağlantısıyla çözüyoruz. Yıllık destek alan tüm lisanslı kullanıcılarımıza hızlı destek verebilmek için bağlantı portu açılarak entegrasyon yapılmaktadır. Sadece entegrasyon yapılan destek istediğiniz bilgisayardan erişim sağlayabilirsiniz. Sisteme entegre olmayan farklı cihazlardan desteğe erişim mümkün değildir.

Online destek çevrimdışı ise aşağıdaki formu doldurup gönderiniz…

7/24 Destek Talep

Ad Soyadınız*
Cep Tel*
-
E-Posta*
Firma:*
Göreviniz
Program Lisans No*
Sorun*
Mesajınız*

MELİPOS YARDIM 

 1. Programınız çalışıyorsa Ana Menüdeki Yardım/Canlı Destek Butonuna tıkladığınız anda uzaktan bağlantı uygulaması otomatikman açılarak bağlantı kurulacaktır. (Bazı sürümlerde “YARDIM” veya “CANLI DESTEK” menüsünden erişim sağlanır)
 2. Açılan penceredeki listeden istediğiniz bir uzmanı seçerek mesaj yazabilir ve bilgisayarınıza bağlantı izini (Ekrandaki “Kabul” onay butonu ile) verebilirsiniz.
 3. Destek çevrimiçi ancak meşgul ise lütfen işlem sıranızı bekleyiniz.
 4. Programınız hiç açılmıyorsa yukarıdaki destek talep formunu gönderiniz.

UYARILAR

 • Yukarıdaki yöntemler dışında Whatsapp ve Cep telefonu hatlarımıza çağrı yapanlar veya sms gönderenler engellenecektir.
 • Destek verilecek bilgisayarda sürekli bir internet ağ bağlantısı olmalıdır. Aksi halde destek alamazsınız.
 • Yıllık servis/garanti süreniz sona ermişse, uygulamayı kullanamıyorsanız veya yazılımınız aktivasyon yapılması gerektiği mesajını veriyorsa canlı destek operatörü ile yazışıp gerekli tespit ve işlemleri yaptırdıktan sonra destek alabilirsiniz.
 • Yazılım destek ve güncelleme hizmetleri kurulumdan sonra sadece ilk yıl ücretsizdir.
 • Yazılımı daha önceden satın aldığınız kendi bilgisayarınızda kullanıyorsanız ve arıza meydana gelmişse veya yeni bir bilgisayar ile değiştirecekseniz bu durumu destek@melipos.com adresine mutlaka önceden bildirin. Çalışan bilgisayardaki tüm yedeklerinizi ve kurulum dosyalarını alarak yeni bilgisayarınıza aktarıyoruz. Eski bilgisayarınızdaki yazılımın da sabit diskten kaldırılması şarttır. Tüm bu işlemleri ücretsiz olarak yaptırmak için mutlaka destek birimine bildirin. Aksi takdirde ücretli servis verilir.
 • Yetkisiz kişi veya servisler tarafından bilgisayar sisteminize yapılan müdahalelerden kaynaklanan sorunlar garanti dışıdır.
 • Cihazlardan kaynaklanan donanımsal arızalarda ve uzaktan bağlantıyla çözülemeyen sorunlarda ise yetkili servisler aracılığıyla arızalı ürünlerle ilgili garanti kapsamı dahilinde en hızlı biçimde çözüm üretilmektedir. Arızalı cihazın yetkili servisteki işlemleri tamamlanıncaya kadar varsa geçici ürün temin edilebilir.

Güncel Yazılım Kullanın

Yazılımlar teknolojik gelişmeler, kullanıcılardan gelen isteklere göre yeni özellikler eklenerek veya ilgili mevzuata göre sürekli yenilenmektedir. Kullanmakta olduğunuz yazılımdan ve aldığınız hizmetten memnun olup da versiyon yükseltmek isterseniz, gerekli yenileme ücretini ödedikten sonra bu avantajlardan yararlanabilir ve bir yıl süreyle teknik destek almaya devam edersiniz.

DESTEK VERİLEN KONULAR
MELİPOS KULLANMA KLAVUZU İNDİR
MELİPOS SON GÜNCELLEMELER
SIKÇA SORULAN SORULAR

MELİPOS DESTEK

Hafta içi (11:00 - 19:00)
destek@melipos.com