Destek

Yazılımlarımız için uzaktan bağlantıyla canlı destek hizmeti sadece 1 yıl ücretsizdir. Daha sonra servis başına ücretli olarak veya avantajlı yıllık destek aboneliği yaptırarak sınırsız destek alabilirsiniz.

Sorun mu var ?

  1. Yıllık anlaşmanız varsa veya yeni kullanıcıysanız programınızda ana menüdeki “Yardım / Canlı Destek” butonuna tıklayarak anında destek operatöründen istekte bulunabilirsiniz.
  2. Yıllık anlaşmanız yoksa verilecek her türlü hizmet servis başına ücrete tabi olup peşin ödenecektir.
  3. Destek hizmeti sadece Alpemix Uzaktan Bağlantı Programı kullanılarak verilmektedir. Yıllık destek abonelerimizin bilgisayarlarına uzaktan bağlantı için entegrasyon yapıldığı için anında destek alabilirler. 
  4. Canlı destek sadece hafta içi 11:00-19:00 saatleri arasında aktiftir.
  5. Yıllık yenilemede yazılım güncelleme de ücretsiz yapılır.
  6. Satışını yaptığımız donanım ürünleri 2 yıl garantilidir.

Lisans destek aboneliğinizi yenilediniz mi?

Kurulumdan sonra 1 yıl boyunca kullandığınız yazılım ve ücretsiz destek hizmetimizden memnunsanız, çok avantajlı ve kapsamlı yıllık destek paketi alarak canlı teknik destek almaya devam edersiniz. Böylece herhangi bir sorunda yardıma ihtiyacınız olduğunda talebiniz öncelikli olarak işleme alınır ve internet üzerinden uzak masaüstü bağlantısı kurularak meydana gelen problem çok kısa sürede giderilmektedir. Üstelik müşteri yerinde servise göre hem zaman hem de maliyet açısından çok avantajlıdır.

Sınırsız hizmet avantajı

Programların eğitimi ve desteği, kullanıcı hataları, veritabanı bakım-onarım, ani elektrik kesintilerindeki bozulmalarının giderilmesi, yeniden kurulum, yedekleme, işletim sistemi ayarları, cihaz tanıtma, yazılım güncelleme gibi teknik hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yıllık garanti dışı destek aboneliği olmayan kullanıcılar yardım talebinde bulunduklarında, gerekli tespit yapıldıktan sonra öncelikle servis hizmeti için ödenecek ücret bildirilir. Onay alınmadan işlem yapılmaz. Servis başına yapılacak teknik işlemlere göre değişen standart servis ücretleri peşin olarak uygulanmaktadır. Destek hizmeti sadece çalışma gün ve saatleriyle sınırlıdır.

CANLI DESTEK ÜCRETLERİ

STANDART DESTEK 100₺

PRO DESTEK (1 YIL) 80₺ x 12 AY =960₺

(Sadece hafta içi 11:00 – 19:00 arasında)

SINIRSIZ DESTEK (1 YIL) 125₺ x 12 AY = 1500₺ 

(Tatil günleri dahil 7/24 sınırsız ve telefonla destek içerir)

YILLIK YAZILIM LİSANSI ALANLAR PRO DESTEKTEN ÜCRETSİZ YARARLANIR!

MÜŞTERİ YERİNDE SERVİS HİZMETİ AYRICA ÜCRETE TABİDİR…