Destek

MeliPOS Destek hizmeti sadece bilgisayarınıza uzaktan erişimle verilir. Canlı destek çevrimdışı ise 08505327556 Whatsapp destek hattımıza mesaj bırakabilirsiniz. Lütfen diğer hatlarımızı meşgul etmeyiniz!

WhatsApp Web Destek İçin Tıklayın

Destek almak için öncelikle programdaki Yardım/Canlı Destek menüsünü kullanın. Program hiç açılmıyorsa bilgisayardaki Alpemix uzaktan bağlantı programını çalıştırıp ekrana gelen ID ve PAROLA bilgilerini Whatsapp destek hattımıza iletiniz. Alpemix Programı yoksa BURADAN indirin.

İSTANBUL İÇİN MÜŞTERİ YERİNDE SERVİS ÜCRETLERİMİZ GÜNCELLENMİŞTİR. STANDART SERVİS ÜCRETİ İSTANBUL (ANADOLU) 150TL İSTANBUL (AVRUPA) 250 TL DİR.

 

LİSANS – DESTEK YENİLEME

Kullandığınız yazılım “Lisans Aktivasyon” uyarısı veriyorsa…

Bilgisayarınızın tarih ayarı doğruysa yıllık ana kullanıcı lisans süresiyle beraber garanti yani ücretsiz destekten yararlanma hakkınız da bitmiş ya da bitmek üzere demektir. Zaman ayarı hatalıysa yenileme süresi gelmeden de aktivasyon uyarısı gelebilir ve yazılım yine kısıtlı moda geçer.

Kullandığınız yazılımdan ve bir yıl süreyle almış olduğunuz destek hizmetlerinden memnunsanız lisansınızı şimdi hemen yenileyerek 365 gün daha uzatabilirsiniz. Böylece canlı destek, yazılım güncelleme ve yedekleme gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

HEMEN YENİLE

DESTEK VERİLEN KONULAR
UZAKTAN BAĞLANTI PROGRAMI İNDİR
MELİPOS SON GÜNCELLEMELER
SIKÇA SORULAN SORULAR