Lisanslar

MeliPOS Standart Sürüm

Bu yazılımda telefonla sipariş veren müşterilerinizin Ad, Soyad, Firma, Telefon ve Adres bilgilerini rehbere kayıt edebilir, istedikleri ürünleri önceden tanımladığınız menüden seçerek siparişlerini kayıt alabilirsiniz. Caller-ID Cihazı ile kullandığınızda arayan kişinin numarası programda otomatikman çıkar ve kayıtlı müşterilerinizin tüm bilgileri ekrana getirilir.

Her müşteri için 3 ayrı telefon ve adres kaydı açabilirsiniz. Kayıt sınırı yoktur. Müşterilerinizin önceki siparişlerini görebilir, sipariş bilgilerini varsa yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Mutfak, fırın veya bar yazıcısı da tanımlayıp kullanabilirsiniz.

Paketçi kuryeleri tanımlayabilir ve siparişlere atama yapabilirsiniz. Gün sonunda tüm satışların detayları raporlarını alabilirsiniz. Siparişleri nakit, kredi kartı ve yemek kuponu, veresiye gibi seçeneklerle tahsil ederek raporlarını alabilirsiniz.

Bu yazılım sadece paket servisler için olup self servis tipi satış ve masa tanımlayıp adisyon açamazsınız. Bunun için Pro veya Ultimate sürümlerden birini tercih edebilirsiniz.

Gereksinimler

En az Windows XP işletim sistemine sahip bir PC Bilgisayar veya Notebook, 2 gb bellek, 15 inç ekran ve yeterli disk alanı…

 

MeliPOS Pro Sürüm

Standard sürümdeki özelliklere ek olarak self servis yani direk satış yapabilir, istediğiniz kadar masa/bölüm tanımlayıp adisyon açabilirsiniz. Veritabanı paylaşımsızdır. Yani lisans sadece tek bilgisayar için olup birden fazla bilgisayar veya terminal kullanılacaksa çok kullanıcılı ve daha gelişmiş versiyon olan Ultimate lisansı almanız gerekmektedir.

Gereksinimler

En az Windows XP işletim sistemine sahip bir PC Bilgisayar veya Notebook, 2 gb bellek, 15 inç ekran ve yeterli disk alanı…(Windows 32/64 bit Win7 veya Win8 tavsiye edilir)

 

MeliPOS Ultimate Sürüm

MeliPOS’un Network (Ağ) ortamında çalışan Server sürümüdür. Standart ve Pro sürümdeki tüm özelliklerle bereber Detaylı Stok, Üretim / Reçete ve Cari Hesaplar gibi ilave modülleri de içerir. Sisteminizde birden fazla Bilgisayar, Garson El terminali, Tablet ve POS PC kullanabilmek için gerekli çok kullanıcılı ve Windows / Windows Mobile ve Android Platformlarında çalışan Adisyon yazılımlarını içerir.

Gereksinimler

Ana Bilgisayar/Merkez kasa için en az Windows 7 Pro veya Ultimate (32/64 bit) tabanlı PC Bilgisayar, 4 gb bellek, 15 inç ekran ve yeterli disk alanı. (Ana Bilgisayar için Microsoft Windows Server 2012 veya üzeri işletim sistemi tavsiye edilir)

Sipariş bilgisayarı için en az Windows XP tabanlı POS / PC Bilgisayar. Garson el terminali için Windows CE veya Windows Mobile 6.5 işletim sistemli cihaz. Garson Tabletleri için en az Android 4.4.2 işletim sistemli, 4 çekirdekli ve 7 inç ekrana sahip cihazlar kullanılabilir. MySQL veritabanı kurulacak ana bilgisayara terminaller için kablolu veya kablosuz ağ bağlantısı kurularak yapılandırılması gerekir.

Tüm yazılımlarda kurulum ve 1 yıl süreyle güncelleme ile teknik destek ücretsiz verilmektedir. Versiyonlar arasında ihtiyaca göre daha sonradan da geçiş yapılabilir.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest