Paket Servis Programı

MeliPOS Restoran Paket Servis Programı, telefonla sipariş alan restoran ve kafeler için özel olarak geliştirilmiş bir uygulamadır.

Windows olan her bilgisayara uygundur. Caller Id Cihazı ile entegre edildiğinde arayan numarayı ekranda PopUp şeklinde göstererek müşterilerin kolayca kaydedilmesini ve önceden tanımlanacak menüden istenilen ürünlerin seçimi yapılarak sipariş alınabilmesini sağlar. Kayıtlı bir müşteri aradığında ise bilgileri ekrana otomatikman getirir.

Programda sınırsız kayıt yapılabilir, istenildiği kadar yazıcı tanımlanabilir. Siparişle ilgili müşterinin özel notu, ürüne ait seçenekler kolayca girilebilir. Ayrıca satın alınabilecek ilave modüller entegre edilerek daha fonksiyonel hale getirilebilir. Yemeksepeti Entegrasyonu, SMS Modülü, Android Caller Id Uygulaması ve RestaJet Entegrasyonları ile hem yemek sitelerinden hem de cep telefonundan gelen siparişler programa aktarılabilir.

MeliPOS kullanarak siparişlerin teslimatını doğru ve hızlı şekilde yaparsınız.

MeliPOS Paket Servis Programının en önemli özelliklerinden birisi de alınan siparişin önceden tanımlanan kuryelere yani paketçiler üzerine atanıp hem sipariş hem de gün sonunda hesap takibinin yapılabilmesidir. Sadece tek tıklamayla kuryenin cep telefonunda bulunan Whatsapp numarasına sipariş bilgileri mesaj olarak gönderilebilmektedir.

Gönderilen mesajda müşteriye ait iletişim bilgileri sipariş içeriği yanında müşteri adresi ve konum bilgisi de gönderilmektedir. Böylece teslimatın çok daha hızlı ve doğru biçimde yapılması sağlanmaktadır. Sipariş direkt olarak kuryenin telefonuna gönderildiğinden ayrıca fiş yazıcı kullanma zorunluluğu da ortadan kalkmakta, kağıt israfı ve maliyetinin de önüne geçilmektedir.

Yemeksepeti Entegrasyonu

MeliPOS Restoran Yazılımı kullanan ve aynı zamanda Yemeksepeti.com üyeliği olan iş yerleri için geliştirdiğimiz sipariş entegrasyonudur.

Uygulama sayesinde Yemeksepeti web arayüzünde yapmış olduğunuz tüm işlemleri program üzerinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Yemeksepetinden alacağınız Entegrasyon kullanıcı bilgilerinizi girdikten sonra mevcut programınızdaki restoran menü ile Yemeksepeti’ndeki menünüzün eşleştirilmesi ve gerekli ayarları yapılır.

Site üzerinden sipariş geldiğinde gelen sipariş müşteri bilgileriyle beraber anında programa aktarılır ve varsa önceden tanımlanan sipariş yazıcılarına otomatikman gönderilir. Siparişin otomatik veya manuel kabul edilmesi yani onaylanması opsiyoneldir.

Sipariş hazırlandıktan sonra yine paketçi ekranından kurye seçimi yapabilir, ödeme tipine göre siparişi kapatabilir veya kurye hesabına atabilirsiniz. Paket servis raporunda hem telefonla alınan siparişleri hem de Yemeksepetinden gelen siparişleri ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

Uygulamada ayrıca Restoranı açma-kapatma, Menü kontrolü, Siparişi kabul veya red edebilme gibi fonksiyonları da kullanabilirsiniz.

MeliPOS-Yemeksepeti Entegrasyonu sayesinde tek uygulama üzerinden tüm paket siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Yazılım sadece sipariş alan bir uygulama değildir. Detaylı raporlamalar sayesinde hem gün sonunda hem de haftalık, aylık olarak istediğiniz ürün satış raporlarını alabilirsiniz. Kasa modülünde gelir ve gider kalemlerinizi girebilirsiniz. Hangi ürünlerden kaç adet satıldığını ve ne kadar ciro edildiğini görebilir, çıktısını alabilirsiniz. Raporları dışa aktarabilirsiniz.

Paket Servis Programımızla entegre çalışan Android Caller Id Uygulamamız sayesinde cep telefonunuzdan da arayan numaraları bilgisayarda görebilir, kayıt yapabilirsiniz.

Toplu SMS firmalarıyla gerçekleştirdiğimiz entegrasyon sayesinde uygulamamızı kullanarak MeliPOS Programınızda kayıtlı olan müşterilerinize özel günlerde ve kampanyalarınızla ilgili mesajlar gönderebilirsiniz.

MeliPOS’a yıllık kiralama veya satın alma opsiyonlarıyla sahip olabilirsiniz. Yazılımlarda 1 yıl süreyle ücretsiz destek ve güncelleme desteği veriyoruz.

Melipos Restoran, Cafe ve Barlar için Endüstriyel Dokunmatik POS Bilgisayarlar, Adisyon ve Mutfak Sipariş Yazıcıları, Caller ID Cihazları, Barkod Okuyucular, Teraziler, El Terminalleri, Yazarkasa-POS Cihazları ve Restoran Otomasyon Yazılımları... Tüm donanımlarda 24 ay garanti, 12 ay ücretsiz yazılım destek ve güncelleme.