Restoran Otomasyon

Restoran Otomasyon

Restoran Otomasyon

Restoran, Cafe ve Barların ihtiyacı olan tüm satış noktası (POS) sistem ihtiyaçlarına özel çözümleri burada bulabilirsiniz. Dokunmatik POS bilgisayarlar, adisyon ve mutfak sipariş yazıcıları, garson el terminalleri, tabletler ve gerekli tüm yazılımlar sayesinde ihtiyacınız olan en iyi sistemi kurabilirsiniz. Masa adisyon takibi, dış siparişler, self servis, gel al (Take Away) satış, kasa, stok yönetimi, üretim-reçete, personel takibi ve raporlama gibi gerekli tüm fonksiyonlardan oluşan yazılımlar ile işletmenizdeki tüm operasyonları kontrol edebilirsiniz. Cihazlar hakkında detaylı bilgi almak için resimlerin üzerine tıklayınız.

RESTORAN POS SİSTEMİ

Ana Bilgisayar Windows tabanlı ve MeliPOS Restoran Programımızın yükleneceği bir bilgisayar (Server). Masaüstü bir model olabileceği gibi dokunmatik ekranlı bilgisayar veya belirli özelliklere sahip bir notebook dahi olabilir. Dokunmatik ekranlı Terminal Pos PC’ler den veya Tablet PC’lerden girilen masa adisyon siparişleri ana bilgisayara gelmektedir. Siparişler aynı zamanda varsa mutfakta bulunan sipariş yazıcısına da otomatikman gönderilir.

TERMAL YAZICILI DOKUNMATİK POS PC

Dokunmatik POS Bilgisayar Restoranınızda salon, bahçe, üst katlar vs gibi iç veya dış mekanlarda kullanabileceğiniz, dokunmatik ekranı sayesinde garsonlarınızın bu noktalardan masa adisyonlarını kolayca girebilecekleri, bazı modelleri özel aparatı yardımıyla duvara da asılabilen, ana bilgisayarınıza direk kablolu veya tercihen Kablosuz Ağ (Wi-Fi) üzerinden de bağlanabilen bilgisayarlardır. Bilgisayarınız yoksa bunlardan bir tane de kasanın bulunduğu yere koyarak dokunmatiği sayesinde hem adisyon veya paket siparişi girebilir hem de diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üzerinde termal fiş yazıcısı da bulunan modeller sayesinde ayrıca bir hesap yazıcısı satın almanıza gerek kalmaz.

 

 

caller id cihazıCaller ID Cihazı Telefonla sipariş veren müşterilerinizi sisteme dahil ederek, tanımlanan müşteri telefonu sayesinde bir sonraki siparişinde telefonu açmadan müşterinizi tanımanızı sağlar. Caller Id cihazı gelen çağrıya ait telefon numarasını bilgisayara aktarır. Yazılım ise rehberdeki telefon numaraları ile arayan numarayı eşleştirerek numara önceden kayıtlı ise müşteriye ait tüm bilgileri ekrana getirir.

 

Mobil Cihaz Garsonlar masalardan sipariş almak için Android veya IOS tabanlı akıllı cihazları ve tabletleri kullanabilirler. Android tabletlerin Windows tabanlı el terminallerine oranla fiyat açısından çok daha ekonomik olması, kullanım kolaylığı, performansı, hızlı çalışması, ekran boyutu, bekleme sürelerinin çok daha uzun olması gibi pekçok avantajı olduğundan tercih edilmektedir.

 

Mutfak Yazıcısı Ana bilgisayar ve terminalden girilen siparişlerinin yazdırılmasını sağlar. Mutfak, bar, fırın, barista, çay ocağı gibi restoranınızda bulunan çeşitli ürün hazırlama ve çıkış noktalarına konulabilir. Ethernet kablosuyla ana bilgisayara bağlanır.

Adisyon Yazıcısı Müşterilerinizin adisyon, self servis veya paket sipariş hesaplarını fiş olarak çıkarmanızı sağlar. İşletmenizin varsa diğer kat veya bölümlerindeki terminal bilgisayarların her biri için ayrıca kurulabilir. Böylece her garson kendi katındaki masa hesaplarını kolayca yazdırabilir.

 

teklif-iste