Sipariş Yazıcı

Sipariş Yazıcı

Sipariş Yazıcı

Termal Adisyon ve Mutfak Yazıcısı

Termal baskı özellikli yazıcılar ile satış noktalarında hesap yazdırabilir, ilaveten siparişlerin hızlı ve doğru biçimde hazırlanması için mutfak, bar, fırın, tezgah gibi üretim noktalarında da kullanabilirsiniz. Sessiz çalışan Termal yazıcılar kartuş yada şerit kullanmadığı için ekonomik olup gayet uzun ömürlü ve her türlü koşulda performanslı çalışmakta, baskı sonunda da kağıdı otomatik kesmektedir. Kablolu ve Network bağlantılı modelleri olduğu gibi kablosuz (wi-fi) modelleri de bulunmaktadır. Her sipariş noktası için ayrı bir yazıcı kullanabilirsiniz. Printer üzerinde bulunan alarm özelliği sayesinde istenildiğinde mutfağa gelen her sipariş emri ve mesaj için ikaz verir. Satışını yaptığımız tüm yazıcılar Yemeksepeti ile de uyumludur.

 Ufak boyutlu ve otomatik kesicilidir

MUTFAK SİPARİŞ YAZICILARI

Restoran, kafe ve barların mutfak bölümlerine kurulumunu yaptığımız yazıcılar sayesinde sistemde bulunan terminal veya bilgisayarlardan girilen siparişler hazırlanması için anında sipariş fişi olarak yazdırılır. Ayarlanabilir alarm özelliği sayesinde sesli uyarı da verdiğinden siparişin geldiği kolayca anlaşılabilir. Hatta bazı modellerde kağıt alınana kadar ikaz vermeye devam etmektedir.

Satış ve kurulumunu yaptığımız yazıcılar termal baskı özellikte ve tüm bilgisayarlara uygun olup her türlü ortamda çok uzun ömürlü ve hızlı çalışmaktadır. 100 metre mesafeye kadar CAT5 veya CAT6 Ethernet kablosu ile bilgisayara bağlanabilir. Üzerinde ayrıca usb ve seri bağlantı portları da bulunur. Saniyede ortalama 220-300 mm baskı hızıyla ve 80 mm eninde rulo kağıt kullanan termal yazıcıları kullanarak siparişlerin hızlı ve doğru olarak hazırlanması sağlanmaktadır.

Cihazı Restoranda mutfak yazıcısı olarak kullanacaksanız ve mutfak bölümünüz uzak bir konumda ise ağ bağlantısı CAT5 network kablosu ile yapılır. Ancak bilgisayar veya pos terminalin yanındaki yazıcılar usb kablo ile bağlanabilir. Sipariş noktalarına kurulacak her bir yazıcı için bulunduğu yerden merkeze kablo çekilmesi gerekmektedir. Kablo çekme imkanı yoksa kablosuz (Wi-Fi) özelliği olan bir model de satın alınabilir. Ancak maliyetleri daha yüksek olup çalışma performansı da kablosuz ağın sinyal kalitesine bağlıdır.