Sipariş Yazıcı

Sipariş Yazıcı

Sipariş Yazıcı

Termal baskı özellikli yazıcılar ile satış noktalarında hesap yazdırabilir, siparişlerin hızlı ve doğru biçimde hazırlanması için mutfak, bar, fırın gibi ürün hazırlık noktalarında da kullanabilirsiniz.

Sessiz çalışan termal yazıcılar kartuş kullanmadığı için ekonomik olup gayet uzun ömürlü ve her türlü koşulda performanslı çalışmakta, baskı sonunda da kağıdı otomatik kesmektedir. Her satış ve üretim noktası için ayrı bir yazıcı kullanabilirsiniz. Yazıcı üzerinde bulunan alarm özelliği sayesinde istenildiğinde mutfağa gelen her sipariş emri ve mesaj için ikaz verir.

Ufak boyutlu ve dayanıklıdır…

Restoran, kafe ve barların mutfak bölümlerine kurulumunu yaptığımız yazıcılar sayesinde sistemde bulunan terminal veya bilgisayarlardan girilen siparişler hazırlanması için anında sipariş fişi olarak yazdırılır. Alarm özelliği sayesinde sesli uyarı da verdiğinden siparişin geldiği kolayca anlaşılabilir.

Saniyede ortalama 220-300 mm baskı hızıyla ve 80 mm eninde rulo kağıt kullanan termal yazıcılar sayesinde siparişlerin hızlı ve hatasız olarak hazırlanması sağlanmaktadır. Yemeksepeti kullanıyorsanız gelen siparişleri de yazdırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

USB+Serial+Ethernet Arayüz, Direkt Termal, 300mm/sec, 512 dots/Line, 72/80 mm, Win9X/ Win2000/ Win2003/Win Vista/ Win 7 Window XP /Win 8/Win 10/linux/Android Desteği, Compatible with EPSON,SAMSUNG, Para Çekmece bağlantısı.