İçeriğe geç

Orta ve Büyük Kapasiteli Restoranlar İçin En İyi POS Sistemidir.

Ömür Boyu Rahat ve Güvenli Kullanım Avantajı

Kapalı sistem olarak tasarlanmış sipariş sistemlerinde kullanıcıların bilgisayarı program dışında bir amaç için kullanması engellenmiştir. Ayrıca güvenlik ve hız açısından diğer sistemlere oranla daha güvenilir ve daha hızlıdır.

İşletim sistemi Linux alt yapısında olduğundan dolayı işletim sistemi üreticilerine hiç bir lisans ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Diğer işletim sistemlerine oranla çok uzun ömürlüdür. Sürekli işletim sistemi arızaları çıkarmaz, yavaşlamaz, virüs girmez, çökmez.

Kapalı Platformlu POS Sistemi Avantajları;

Kapalı sistemler (Rom Based) sektörün ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış sistemlerdir.

İşletim sistemi, yazılım ve donanımlar özel olduğundan her zaman problemsiz çalışır.

Güvenlik üst düzeydir. Tüm veriler ROM Hafızada saklanır. Normal bilgisayarlarda kullanılan sabit disklerden kullanılmaz. Uzun ömürlüdür.

Kullanımı çok kolaydır. Eğitim seviyesi ne olursa olsun herkes kullanabilir. Tak çalıştır özelliği sayesinde hemen kullanıma başlanır. Operasyon hızı çok yüksektir. En yoğun zamanlarda bile donma veya yavaşlama gibi problemler yaşanmaz.

Sektöre özel üretildiği için kullanıcıların amaç dışı farklı uygulamalar yüklemesine izin vermez. Kullanıcıların sadece işlerini yapmalarını sağlar.

Yazılım ve donanım bakımı kolaydır. Elektriksel alt yapı sağlıklı olduğu sürece zaten özel bir bakım ve desteğe de gerek kalmaz. Tüm bileşenler birbiriyle uyumlu olduğu için kurulumu da kolay ve hızlıdır.

Virüs ve benzeri güvenlik korumasına gerek yoktur. Kapalı bir platformda çalıştığı için internet bağlantısı olsa dahi her türlü saldırıya karşı oldukça güvenlidir. Virüs veya Spyware gibi tehditlerden etkilenmez.

Özellikle yoğunluk yaşanan büyük hacimli bir işletmeniz varsa kesinlikle kapalı bir pos sistemi kurmanızı tavsiye ediyoruz. 

Kapalı Sistemlerle ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen iletişim formumuzu doldurup gönderiniz…