İçeriğe geç

Masalarda birer Power Bank olsun istemez miydiniz ?

Günümüzde cep telefonlarını neredeyse her an şarj etme ihtiyacı duymaktayız ve bu nedenle yanımızda yedek batarya taşımak büyük bir eziyettir. Fakat Restoran ve Kafelerde hemen masamızda bir şarj cihazı olduğunda yemek yerken aynı zamanda cep telefonumuzu şarj etmek büyük bir rahatlıktır.

Menü Powerbank Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi işletmeler için özel olarak tasarlanmış bir üründür. 13.000 mAh yüksek güç kapasitesi ile aynı anda 3-4 telefonu şarj edebilir.

Müşteriler sohbet ederken, yemek yerken aynı zamanda masalarında şarj konforunu buldukları yerleri
tercih etmekte tereddüt etmezler. Aynı fiyatlarla ve aynı konumda rekabet edilen diğer bir işletmeden sizi bir
adım öne götürerek tercih sebebi olabilecek en önemli lükslerden biri müşterilere şarj imkanı sunmaktır.

Müşterileriniz işletmenizde keyifle vakit geçirirken cihazlarını masada şarj edebilirler.

Tak Çıkar yöntemi ile PVC panel içerisindeki görseli kolaylıkla değiştirip, müşterilerinize farklı ve şık bildirimlerde bulunabilirsiniz. Menü, tanıtım, logo, vs…Hatta görsel üzerine reklam alarak işletmenize ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Ürün yüksek kaliteli Lithium pil içermekte olup uzun ömürlüdür. Kensington kilidi ile güvenlik amaçlı masaya sabitleme imkanı vermektedir. Samsung pil kullanımı ve 4 usb çıkışı ile piyasadaki powerbank lar arasında en uzun ömürlü olma özelliğini taşımaktadır. Led gösterge ve masaya kilitleme özellikleri mevcuttur.

13.000 mAh pil kapasitesi bir telefonu ortalama 6 kere şarj edebilir. Kişiye veya firmanıza özel logo baskısı yapılır.

ÜRÜN STOKLARIMIZDA BULUNMAMAKTADIR…