El Terminali, üzerinde yüklenecek yazılım sayesinde Restoran ve Cafelerde konuklardan masa yanından sipariş almayı sağlayan kablosuz mikro bilgisayarlardır.

İşletmenizin ihtiyacına ve tercihinize göre kablosuz el terminallerini kullanabilirsiniz. Cihaza yüklenecek MeliPOS Mobil Adisyon Yazılımı sayesinde garsonlar masalardan siparişleri kolayca alabilir, kontrol edebilir ve bunları anında ana bilgisayara ve sipariş hazırlama noktalarındaki yazıcılara gönderebilirler.

Cihazlar uyku modunda dahi Wi-Fi açıkken kesintisiz iletişim sağlar. Ekranları 3.5 – 5 inç büyüklüğünde ve dokunmatik olup, 1.5 mt den düşmeye ve darbeye dayanıklı yapıları ile sorunsuz kullanabilirsiniz. 2680mAAh batarya ile 10 saate kadar şarj etmeden kullanabilirsiniz. Yedek batarya, yedek arka kapak ve şarj ünitesi de hediye olarak verilmektedir.

El Terminallerinin çalışması için kablosuz ağ (Wi-Fi) bağlantısı kurulması gerekmektedir. Sinyalin zayıf olduğu veya ulaşmadığı noktalar için Access Point gibi sinyal yükseltici cihazlar kullanılmaktadır. Cihazların sorunsuz ve performanslı çalışması için kablosuz ağ yapılandırmasının en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. El terminallerinin yüksek maliyetleri nedeniyle Android tabletler için geliştirdiğimiz adisyon uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Garson El Terminali

Garson El Terminali

Comments are closed