Müşterilerinize sürekli adres sormayın!

Sipariş Sistemi kullanarak hızlı ve hatasız servis yapın, müşteri kazanın.

Restoran Sipariş Sistemi

Paket Servis Sipariş Sistemi Müşterilerden telefonla sipariş alan restoranlar için gerekli bir sistemdir. Sistem Caller-ID Cihazı, Fiş Yazıcı ve bilgisayarınıza kurulan yazılımdan ibarettir. Kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Adres karışıklığına son!

Sipariş Sistemi uygulamada bir defa kayıt edilen müşterinin sonraki aramalarında isim-adres ve önceki siparişleri de dahil olmak üzere tüm bilgilerinin ekrana otomatikman getirildiği, istenilen ürünlerin ekrandan kolayca seçilerek siparişin fiş yazıcıdan çıkarıldığı, kuryeden hesap tahsilat ve takibinin yapıldığı sistemdir. Tüm satış ve kasa raporları gün sonunda alınabilir.

Caller ID Cihazı

Sipariş Sisteminde bulunan Caller ID cihazı sayesinde müşterileriniz sizi aradıklarında Paket Servis Programı ekranında telefon numarası görünmektedir. Arayan kişinin adını ve adresini bir defa kayıt ederseniz, sipariş vermek için sonraki aramalarında kişinin tüm bilgileri otomatikman ekrana gelir. Her bir müşteri için 3 farklı telefon ve adres kayıt edebilirsiniz. (Cep, Ev, İş) Kayıt sınırı yoktur. Müşterinin adresine ait konum bilgisini de ekranda görebilirsiniz.

En İyi Sipariş Sistemi

Arayanı numarasından tanır!

Sipariş Sisteminde bulunan Caller ID cihazı sayesinde müşterileriniz sizi aradıklarında Paket Servis Programı ekranında telefon numarası görünmektedir. Arayan kişinin adını ve adresini bir defa kayıt ederseniz, sipariş vermek için sonraki aramalarında kişinin tüm bilgileri otomatikman ekranagelir. Her bir müşteri için 3 farklı telefon ve adres kayıt edebilirsiniz. (Cep, Ev, İş) Kayıt sınırı yoktur. Müşterinin adresine ait konum bilgisini de ekranda görebilirsiniz.

Sipariş Sistemi | En kolay yazılım

Restoran menü yani satışı yapılan ürünler fiyatlarıyla birlikte yazılıma girilmektedir. Böylece sipariş veren müşterinin istediği ürünleri adetleriyle birlikte ekrandan seçerek kolayca kayıt yapabilirsiniz. Müşterinizin varsa siparişiyle ilgili özel notunu ve ödemeyi nasıl yapacağını da girebilirsiniz. Ekranda müşterinin varsa önceden vermiş olduğu siparişleri de sırasıyla görebilir, hesabı olanların borç bakiyelerini takip edebilirsiniz.

Kendi sipariş sisteminiz olsun!

Hiçbir komisyon ödemeden müşterilerinizden sınırsız sipariş alma keyfini yaşayın!

Paket Servis Programı her sipariş için 1 den başlayarak otomatikman bir sipariş numarası (Order Id) verir. Gönderim aşamasındaki, kuryedeki veya teslim edilen tüm siparişleri detaylarıyla görebilirsiniz. Siparişin alındığı andan itibaren hazırlanıp paketçiye verildiği ve teslimata kadar tüm akışı takip edebilirsiniz. Alınan her siparişe kurye atayabilirsiniz ve  gün içinde veya sonunda hesap alabilirsiniz. Siparişleri sınırsız tahsilat tipleriyle kapatabilirsiniz.

1 YIL ÜCRETSİZ DESTEK & GÜNCELLEME

MeliPOS RESTORAN OTOMASYON

Yazıcınız var mı?

Siparişleri yazdırmak için 80 mm rülo kullanan termal baskı özellikli yazıcı veriyoruz. Yemek sipariş siteleriyle çalışıyorsanız zaten bir yazıcı kullanıyorsunuzdur. Bu durumda ekstra yazıcı almanıza gerek yok. Sistemi yazıcısız da alabilirsiniz. Ancak 58 mm lik yazıcıları okunaklı olmadıklarından tavsiye etmiyoruz. Sistemde yazıcıdan çıkan sipariş bilgi fişinde müşteri adres bilgileri de yazılı olduğundan teslimat hatasız yapılmaktadır.  Ayrıca mutfak, fırın gibi ürün hazırlık noktaları için de yazıcı alabilirsiniz. Programda her ürün gurubu için bir yazıcı tanımlayabilirsiniz.

Sipariş Fiş Yazıcı

Detaylı raporlar

MeliPOS Yazılımındaki geniş raporlama seçenekleri sayesinde gün sonunda hangi ürünlerden ne kadar satış yapıldığını, ödemesi alınan veya veresiye müşteri siparişlerini, nakit-kredi-yemek fişi şeklinde ayrıntılı ciro raporunuzu, kurye hesaplarını, nakit kasa akışınızı detaylarıyla görebilir ve yazdırabilirsiniz. Raporları ayrıca ofis programlarına da aktarabilirsiniz.

Laptop PC kullanabilirsiniz

Paket Servis Sistemi için yeni bir bilgisayar satın almanız şart değildir. MeliPOS Restoran Yazılımı 5-10 yıllık cihazlarda bile son derece rahat çalışmaktadır. Windows İşletim Sistemli olması yeterlidir. Elinizde bulunan bir Laptop Bilgisayarı değerlendirebilirsiniz. Hatta klavyesi üzerinde olduğundan müşteri adreslerini kayıt etmek daha kolay olacaktır. Dokunmatik ekranlı bilgisayarları daha çok salon yani masa sipariş sistemlerinde tavsiye ediyoruz.

Android Caller Id

Sipariş Sistemi dahilinde Android telefonlar için geliştirdiğimiz ve paket servis yazılımıyla entegre çalışabilen özel uygulama ile cep hattınızdan arayan müşterilerinizi de kayıt edebilirsiniz. Cep telefonunuzu arayan numara eş zamanlı olarak sipariş ekranında görünmektedir.

Sipariş Sistemi | Mobil hat bağlantısı

Sabit hat dışında sipariş almak için cep telefonunuzu da kullanıyorsanız satın alacağınız bir FCT Cihazını şemadaki gibi bir bağlantı yaparak mobil hattınıza gelen aramaları da bilgisayara aktarabilirsiniz .

Sipariş Sistemi Caller Id Bağlantısı
CALLER ID VE FCT CİHAZI BAĞLANTISI

Kurye Modülü

MeliPOS Kurye Uygulaması, MeliPOS Restoran Yazılımıyla entegre olarak kurye yani paketçilerin sipariş fişi üzerindeki barkodu okuyucuya okutarak otomatikman teslim almalarını sağlar. SMS entegrasyonu yapıldığı takdirde müşteriye siparişin yola çıktığına dair mesaj gönderir.

MeliPOS Kurye Yazılımı için sisteme ayrı bir bilgisayar eklenerek kullanılabilir. Bu sayede müşteriden siparişi alan kasiyerin kurye seçmesine gerek kalmayacağı için kasadaki yoğunlukta hem ekstra işlem yapmamış olur hem de kuryelerden gün sonunda kolayca toplu tahsilat yapabilir. Manuel olarak ekrandan kurye seçmek ve kurye değiştirmek gibi işlemlerle olası hataların da önüne geçilmiş olur. Yazılımda ekrandan sadece adını seçen kurye, gün içinde kendine ait tüm siparişleri görebilir, kontrol edebilir. Gün sonunda kasadan kuryedeki tüm siparişler “Kurye Hesap Raporu” üzerinden sisteme anında aktarılır.

Entegrasyonlar

Getir Yemek, Trendyol Yemek ve Yemek sepeti gibi online sipariş siteleriyle yapmış olduğumuz entegrasyonlar sayesinde tüm siparişleri tek ekrandan takip ederek yönetebilirsiniz.

Ücretsiz e-Destek

Yazılımlarda tüm kullanıcılarımıza kurulumdan itibaren geçerli olmak üzere 12 ay boyunca uzaktan ücretsiz 7/24 teknik destek ve güncelleme hizmeti veriyoruz. Yıllık yenileme yaptıran kullanıcılar da aynı hizmetlerden yararlanmaya devam etmektedirler.

Zaman kaybetmeyin

Hemen bir sipariş sistemi alarak müşterilerinize prestijli, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya başlayabilirsiniz. Üstelik tek kuruş komisyon ödemeden kendi sipariş sisteminize sahip olabilirsiniz! Caller ID cihazıyla birlikte verdiğimiz yazılımın kurulum ve eğitimi ücretsizdir. Dokunmatik ekranlı bilgisayar ve yazıcı da satın almak isterseniz fiyat teklifi isteyiniz. Bizimle hemen iletişime geçerek uygun fiyat ve ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz…