Caller Id Cihazı

Caller Id Cihazı Analog (PSTN) telefon hatlarında kullanılmak üzere üretilen ve arayan numarayı bilgisayardaki uygulamaya aktaran bir cihazdır.

Caller Id Cihazı üzerinden gelen numara bilgisinden çağrı detaylarının saklanması, müşteri kayıtlarıyla eşleştirmesi ile gerçekte arayan müşterinin kim olduğunun bulunması, kayıtlı bilgilerinin ekrana getirilmesi ve yeni kayıtların alınması gibi tüm işlemler uygulama programı tarafından yürütülür.

Caller-Id Cihazı uygun bir yazılımla kullanıldığında çağrı merkezleri, taksi durakları, eğitim kurumları, abonelikle sipariş takibi yapan tüp su bayileri, restoran, cafe ve lokantalarda “Müşteri Tanıma Sistemi” olarak büyük fayda sağlamaktadır.

Satışını yaptığımız cihazlar tüm yazılımlarımızla uyumludur.

Cihazı özel olarak geliştirdiğimiz Müşteri Rehber Yazılımıyla birlikte aldığınızda gelen çağrının numarasını tespit ederek bilgisayara aktarır ve müşteri bilgilerini kolayca kayıt edebilirsiniz. Müşterinin sonraki aramalarında ise tüm bilgilerini ekrana otomatikman getirir. Ayrıca mevcut telefon rehberindeki tüm numaraları da manuel olarak programa kayıt edebilirsiniz. Yazılım arka planda çalıştığından kullanıcıyı meşgul etmez. Çağrı geldiğinde sizi uyarır. Kullanımı son derece kolaydır. Müşteri kayıtlarında arama yapabilirsiniz. Varsa yazıcıya gönderebilirsiniz.

Cep telefonuna gelen aramaları ekranda gösteren “Android Caller ID” Uygulamasını da satın alarak hem sabit hem de mobil hattan arayanları eş zamanlı olarak görebilirsiniz.

Sipariş Sistemi

Sadece arayan kişinin iletişim bilgilerini kaydetmek isterseniz standart yazılım yeterlidir. Ancak satışını yaptığınız ürünleri de menü şeklinde tanımlayıp müşteri siparişlerini kaydetmek isterseniz sipariş takip programı almanız gerekmektedir. Paket Servis Programı ve genel olarak sipariş sistemiyle ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız…

Teknik Özellikler

  • Ürün Modeli: CID812 (Yeni model V8 )
  • Ürün Tanımı: Caller id sistemi
  • Bağlantı Şekli: Telefon ve USB kablo
  • USB desteği: USB 1.1 ve USB2.0
  • Güç: USB yuvasından sağlanır.
  • Akım sarfiyatı: En fazla 100mA
  • Çalışma Şartları: Sıcaklık: 0°C..50°C
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista,Win7,Win8,Win10 (Windows 32 ve 64 bit sürümlerinde çalışır) Birden fazla cihaz, aynı bilgisayara bağlanabilir.

Mobil Hattan Sipariş

Sabit hattınız dışında sipariş almak için cep telefonunuzu da kullanıyorsanız bir adet FCT Cihazı veya Android Caller Id Uygulaması almanız gereklidir.

Melipos Restoran, Cafe ve Barlar için Endüstriyel Dokunmatik POS Bilgisayarlar, Adisyon ve Mutfak Sipariş Yazıcıları, Caller ID Cihazları, Barkod Okuyucular, Teraziler, El Terminalleri, Yazarkasa-POS Cihazları ve Restoran Otomasyon Yazılımları... Tüm donanımlarda 24 ay garanti, 12 ay ücretsiz yazılım destek ve güncelleme.