Müşteri Tanıma Sistemi

Müşteri Tanıma Sistemi Caller ID Cihazı (Çift Telefon hatlı) ve gerekli yazılımdan oluşur.

Müşteri tanıma sistemi içindeki USB Caller ID cihazı sabit hattan arayanın telefon numarasını bilgisayardaki uygulamaya aktarır. Uygulama ise bu numarayı müşteri kayıtlarıyla eşleştirerek müşteri önceden kayıt edilmişse tüm iletişim bilgilerini ekrana getirir. Bu sayede müşterilerinizden devamlı adres istemek zorunda kalmazsınız.

Sabit hattınız yoksa mobil cihazlar için de Android Caller Id Uygulamamız bulunmaktadır. Cep telefonuna yüklenen uygulama ile gelen çağrılar bilgisayarda yüklü olan müşteri programına aktarmaktadır. Hem Caller Id Cihazını hem de Android Caller Id Uygulamasını aynı anda kullanabilirsiniz.

Caller Id Programımız piyasada yaygın olarak bulunan tüm Caller ID cihazlarıyla uyumludur. Müşteri Tanıma Sistemi, müşterileriniz sizi her aradıklarında telefon numarasından tanıyacağı için isim, numara ve adres bilgisi alma derdinden kurtarır.

Windows işletim sistemi olan her bilgisayara kolayca kuruyoruz.

Restoran ve Kafeler, Lokantalar, Tüp-Su İstasyonları, Taksi Durakları, Dershaneler, Sağlık Kurumları, Oteller, abonelik gerektiren yani müşteri kaydı tutan tüm işletmeler için büyük kolaylıktır.

Müşteriniz sizi aradığında telefon numarası otomatikman ekranda çıkar. Bir defaya mahsus ismini, adresini kayıt ettikten sonra daha sonraki aramalarında ekrana tüm bilgileri gelir.

Not kısmına müşterinizle ilgili bir açıklama yazabilirsiniz.

Yazıcınız varsa müşteri bilgilerini fiş olarak yazdırabilirsiniz. Müşteriniz telefonla aradığı anda adres bilgisi otomatikman da yazdırılabilir.

Tüm bilgiler (Database) bilgisayarınızda yüklü olan SQL veritabanında saklanır ve yedeği kolayca alınır.

Caller Id Yazılımının aylık veya yıllık ödemesi yoktur. Bir defa alıp ömür boyu kullanabilirsiniz.

Müşteri Tanıma Sistemini sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz. Cihazı bilgisayarınıza ve telefon hattınıza şemaya göre kolayca bağlayabilirsiniz. Yazılımın kurulumu bilgisayarınıza internet üzerinden bağlantı kurularak yapılır. Ürün 2 yıl garantilidir.

Melipos Restoran, Cafe ve Barlar için Endüstriyel Dokunmatik POS Bilgisayarlar, Adisyon ve Mutfak Sipariş Yazıcıları, Caller ID Cihazları, Barkod Okuyucular, Teraziler, El Terminalleri, Yazarkasa-POS Cihazları ve Restoran Otomasyon Yazılımları... Tüm donanımlarda 24 ay garanti, 12 ay ücretsiz yazılım destek ve güncelleme.