Müşteri Tanıma Sistemi Caller id Cihazı ve gerekli yazılımdan oluşur.

Müşteri tanıma sistemi içindeki USB Caller Id cihazı sabit hattan arayanın telefon numarasını bilgisayardaki uygulamaya aktarır. Uygulama ise bu numarayı müşteri kayıtlarıyla eşleştirerek müşteri önceden kayıt edilmişse tüm iletişim bilgilerini ekrana getirir. Bu sayede müşterilerinizden devamlı adres istemek zorunda kalmazsınız.

Sabit hattınız yoksa mobil cihazlar için de Android Caller Id Uygulamamız bulunmaktadır. Cep telefonuna yüklenen uygulama ile gelen çağrılar bilgisayarda yüklü olan müşteri programına aktarmaktadır. Hem Caller Id Cihazını hem de Android Caller Id Uygulamasını aynı anda kullanabilirsiniz.


IP Santraller için Caller id Cihazı

Sabit hat dışında Sanal Telefon Hattı (VoIP) kullanıyorsanız Caller Id Cihazı yerine VoIP Yazılımını edinebilirsiniz. VoIP Caller Id, tüm sanal telefon hatları ve IP Santraller ile uyumludur.

Yazılımsal telefon (Softphone)  veya IP telefon, FXS çıkış ile kullanılabilir. Çağrı geldiği anda numara bilgisi sipariş  programlarınıza iletilir. Ayrıca Caller ID Cihazına ihtiyaç olmaz. Tüm ayarlar otomatiktir. Her bilgisayar için ayrı lisans satın alınmalıdır. Aynı anda kullanılan hesaplar (telefon numarası) için başarıyla kullanılır.


caller id cihazı ve program

Yazılım Özellikleri

  • Caller Id Programımız piyasada yaygın olarak bulunan tüm Caller ID cihazlarıyla uyumludur. Müşteri Tanıma Sistemi, müşterileriniz sizi her aradıklarında telefon numarasından tanıyacağı için isim, numara ve adres bilgisi alma derdinden kurtarır.
  • Windows işletim sistemi olan her bilgisayara kolayca kuruyoruz.
  • Restoran ve Kafeler, Lokantalar, Tüp-Su İstasyonları, Taksi Durakları, Dershaneler, Sağlık Kurumları, Oteller, abonelik gerektiren yani müşteri kaydı tutan tüm işletmeler için büyük kolaylıktır.
  • Müşteriniz sizi aradığında telefon numarası otomatikman ekranda çıkar. Bir defaya mahsus ismini, adresini kayıt ettikten sonra daha sonraki aramalarında ekrana tüm bilgileri gelir.
  • Not kısmına müşterinizle ilgili bir açıklama yazabilirsiniz.
  • Yazıcınız varsa müşteri bilgilerini fiş olarak yazdırabilirsiniz. Müşteriniz telefonla aradığı anda adres bilgisi otomatikman da yazdırılabilir.
  • Tüm bilgiler (Database) bilgisayarınızda yüklü olan SQL veritabanında saklanır ve yedeği kolayca alınır.
Sipariş Sistemi Caller Id Bağlantısı

Kolay Entegrasyon

Müşteri Tanıma Sistemini sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz. Cihazı bilgisayarınıza ve telefon hattınıza şemaya göre kolayca bağlayabilirsiniz. Yazılımın kurulumu bilgisayarınıza internet üzerinden bağlantı kurularak yapılır. Ürün 2 yıl garantilidir.

Comments are closed