Android Caller Id Uygulamasıyla Cep Telefonunuzu Entegre Edin.

MeliPOS Android Caller Id | Bildiğiniz gibi paket servis hizmeti veren restoranların bir çoğu analog yani sabit telefon hattından sipariş almakta ve Caller ID Cihazı kullanmaktadır. Bazı restoranlar ise müşterilerine sipariş verebilmeleri için hem sabit hem de cep telefon numarası vermektedir.

İşte sabit hat dışında Android telefonlar için geliştirdiğimiz ve paket servis yazılımıyla entegre çalışabilen özel uygulama ile (MeliPOS Android Caller ID) sipariş vermek için sizi mobil hattan yani cep telefonunuzdan arayan müşterilerinizi de kayıt edebilirsiniz.

Kurulumu kolay olan uygulamamız kullandığınız cep telefonununa yüklendikten sonra Restoran Yazılımıyla entegrasyonu sağlanarak hazır hale gelmekte ve artık gelen aramaları uygulamaya aktarmaktadır.

Caller ID veya FCT Cihazı gerekmez

Cep numaranızdan arayan numara eş zamanlı olarak bilgisayarınızdaki sipariş yazılımı ekranında görünmektedir. Numara kayıtlı ise müşteri bilgileri anında ekrana gelir ve sipariş almanızı kolaylaştırır. Aynı anda Caller ID cihazı ve Android Caller ID Uygulamasını kullanarak hem sabit hattan hem de mobil hattınızdan gelen aramaları kayıt edebilirsiniz.

Andorid Caller Id Uygulamamız (Apk) sadece MeliPOS Restoran Paket Servis Yazılımıyla entegre olarak çalışmaktadır. Uygulama için internet bağlantısı gerekir. Fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed