Müşteri Tanıma Sistemi

Müşteri Tanıma Sistemi Caller ID Cihazı (Çift Telefon hatlı) ve gerekli yazılımdan oluşur.

Müşteri Tanıma Sistemi, müşterileriniz sizi her aradıklarında telefon numarasından tanıyacağı için isim adres bilgisi alma derdinden kurtarır. Böylece müşteriniz aradığı anda ismiyle hitap edebilir, adresini ekranda görebilirsiniz.

Windows işletim sistemi olan her bilgisayara kolayca kurulur.

Restoran ve Kafeler, Tüp-Su İstasyonları, Taksi Durakları, Dershaneler, Sağlık Kurumları, Oteller, abonelik gerektiren yani müşteri kaydı tutan her işletme için büyük kolaylıktır.

Müşteriniz sizi aradığında telefon numarası otomatikman ekranda çıkar. Bir defaya mahsus ismini, adresini kayıt ettikten sonra daha sonraki aramalarında ekrana tüm bilgileri gelir.

Müşterinize ait bir açıklama yazabilir, varsa notunu alabilirsiniz.

Yazıcınız varsa müşteri bilgilerini fiş olarak yazdırabilirsiniz. Dilerseniz müşteri aradığı anda adres bilgileri otomatikman da yazdırabilir.

Tüm bilgiler kendi bilgisayarınızda SQL veritabanında tutulur ve yedeği kolayca alınır.

Yazılımın aylık ya da yıllık başka herhangi bir ödemesi yoktur. Bir defa alıp ömür boyu kullanabilirsiniz.

Tüm Türkiye’ye Yurt İçi Kargo ile aynı gün gönderilir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Cihazı bilgisayarınıza ve telefon hattınıza şemaya göre kolayca bağlayabilirsiniz. Yazılımın kurulumu için kargoyu teslim aldığınızda bizi ararsanız internet üzerinden uzaktan kolayca yapılır. Ürün 2 yıl garantilidir.

Melipos Restoran, Cafe ve Barlar için Endüstriyel Dokunmatik POS Bilgisayarlar, Adisyon ve Mutfak Sipariş Yazıcıları, Caller ID Cihazları, Barkod Okuyucular, Teraziler, El Terminalleri, Yazarkasa-POS Cihazları ve Restoran Otomasyon Yazılımları... Tüm donanımlarda 24 ay garanti, 12 ay ücretsiz yazılım destek ve güncelleme.