MeliPOS Restoran Yazılımı

POS kelimesi, “Point Of Sale” yani satış noktası anlamına gelir. Genelde Restaurant, Cafe, Bar, Market ve benzeri işletmelerde kullanılır. POS Sistemleri ve özel yazılımı sayesinde işletmenizin tüm kontrolünü kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

MeliPOS Restoran Yazılımı kullanım kolaylığı ve sahip olduğu özelliklerin yanında sorunsuz çalışan bir uygulamadır.  Bunun yanında satış sonrası desteğe verdiğimiz önemle kısa zamanda birçok işletmenin beğenisi kazanarak seçkin referanslar edinmiş bir restoran otomasyon programıdır.

MeliPOS sayesinde işletmenizde bilinçli ya da bilinçsiz yapılan hataları önlemekle kalmayıp, siparişlerin doğru ve hızlı biçimde hazırlanarak sunulmasıyla konukların fiyat ve hizmet standardına olan güveni artacağından kazancınız da yükselecek ve sisteme ödediğiniz bedeli kısa sürede amorti edeceksiniz.

Müşteriden siparişin alınması, üretilmesi, servis edilmesi ve ödemenin alınması belli bir düzen içinde ve en hızlı şekilde gerçekleşir. Bu sayede; Daha çok müşteriye sadece gerekli sayıda eleman ile en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmanızı sağlar. Bu da hizmet kalitesini artırır.

Müşteriye sunulan ancak belli ya da belirsiz sebeplerle ücreti alınmayan ürünler kaçak ürünlerdir. Bu tür kaçakların artması kazancı düşürür. MeliPOS kullanarak tüm satılan ürünleri sisteme girer ve sipariş noktalarından çıkmasını sağlarsınız. Böylece kaydolan her ürün belli bir ödeme ile kapatılmak zorunda olduğundan kasıtlı ya da istemeden oluşan kaçakları önlemiş olursunuz. Bu da kazancınızı olumlu etkiler.

Ne istediğinizi biliyoruz…

Satışlardan oluşan verileriniz ile elde ettiğiniz raporlar işletmenizin geleceği için öngörü yapabilmenizi sağlar. Satılan ya da satılmayan, karlı ya da az karlı ürünleri belirleyebilmek, az ya da çok satış yapan personelinizi tespit edebilmenizi ve bunun gibi ihtiyacınız olan birçok veriyi göz önüne çıkarmanızı sağlar. Bu da işletmenizle ilgili kararlar almanızı ve verimliliği artırmanızı sağlar.

Anlık satış raporlarını cep telefonu veya tabletinizden izleyin.

MeliPOS tüm siparişleri, iptalleri, nakit-kredili satışları, ticket hesaplarını, açık çekleri ve kasa durumunu anlık olarak rapor ederek kullanıcının web üzerinde bilgilerinin kayıtlı olduğu üyelik hesabına göndermektedir. Bu bilgiler aynı zamanda gün sonu raporu alındığında da yine otomatikman gönderilmektedir. Her yetkili, internet erişimi olan cihazından kendisine tanımlanan kullanıcı adı ve parolasıyla giriş yaparak son durum raporunu inceleyebilir. Ayrıca gün sonu raporları yönetici e-posta adresine de gönderilir.

MeliPOS Android Client

Yazılımı emsallerinden ayıran en büyük özelliği itinayla hazırlanmış ve kullanımı son derece kolay olan tasarımıdır.

MeliPOS Restoran Yazılımı sayesinde Sipariş ve Adisyon sisteminin hızlandırılması, garsonların daha verimli çalışmasını, müşterilere daha hızlı hizmet verilebilmesini sağlamaktadır.

Sistemde, müşteri siparişleri merkezi bir bilgisayar, dokunmatik ekranlı bilgisayar, avuç içi el terminali, cep telefonu  veya tablet PC kullanılarak toplanır. Alınan siparişler kablolu veya Kablosuz (WIFI) ağ üzerinden ana bilgisayara aktarılır. Ana bilgisayar sisteminde yiyecek, içecek veya tanımlanmış departmanlar olarak ayrılan siparişler mutfak, bar, barista gibi ilgili birimlerde bulunan yazıcılara otomatikman gönderilir.

Yemeksepeti Entegrasyonu

Yemeksepeti entegrasyon modülü satın alarak siteye gelen siparişleri, müşteri bilgileriyle beraber anında yazılıma aktarabilir ve tek tıklamayla onay verebilirsiniz. (Kabul-Red-İade-Yolda-Teslim gibi…)

Verileriniz Hep Güvende

Cloud yani buluta yedekleme sistemi sayesinde siz çalışırken arka planda tüm veri tabanını (müşteri kayıtlarınızı, sipariş kayıtlarınızı) ve program verilerinizi otomatikman sunucumuzda yedekliyoruz. Herhangi bir durumda yedekleme yazılımını kullanarak tüm verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

DETAYLI TÜM ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYIN…