MELİPOS RESTORAN | 8.0 | TR / EN | for Windows

Standart Özellikler :

Sınırsız ve Resimli Ürün/Menü tanımlama, Hızlı Satış Ekranı, Ürünlere özel seçenek veya mutfak mesajı ekleyerek sipariş alabilme, Barkodlu Satış, Sipariş Fişi ve Hesap Yazdırma, Kullanıcı yetkisine göre İndirim/İkram/Fiyat düzeltme yapabilme, Kasa defteri, Nakit/Kredi/Ticket/Veresiye vs ödeme tiplerine göre tahsilat, Hesap Bölme, Parçalı ödeme, Açık ve kapalı siparişlerin takibi, Tutarlı veya Yüzdeli İndirim, Personel tanımlama ve şifreli yetkilendirme, Çift fiyatlı menü-satış yapabilme, Ürünlere kategori bazlı toplu fiyat değişikliği yapabilme, Sınırsız Adisyon ve Sipariş Yazıcısı kullanabilme, Basit Stok, Raporlar (Ürün Satış Raporu, Kasa Raporu, Siparişler Raporu, Ciro Raporu, Detaylı Analizler vs) Gün Sonu Raporu (Günlük satışlar, Nakit/Kredi/Ticket ve nakit kasa raporu) Raporları Yazdırma, e-posta veya Excel’e aktarabilme, Yazılım güncelleme ve Canlı Destek.

Lisans İçeriği :

Yazılımı tercihe göre sınırsız veya 1 yıl süreyle kullanım hakkı, kurulum ve eğitim hizmeti, yazılım güncelleme, internet üzerinden 7/24 canlı destek; Veritabanı bakım-onarım, gerektiğinde tekrar kurulum yapılarak yedeklerin geri yüklenmesi ve bilgisayar sistemiyle ilgili yazılımsal teknik destek için ekstra ücret alınmaz. Detaylar için destek sayfamıza bakınız.

EKLENTİLER

ALO PAKET SERVİS

Paket Servis hizmeti veren kebapçılar, dönerciler, lokantalar, pizza vs restoranları için geliştirilmiş kolay sipariş alma modülüdür. Caller-Id Cihaz Entegrasyonu sayesinde müşteriniz programda kayıtlı olduğu telefon ile aradığı anda ekrana tüm bilgileri gelir ve uygulamadaki menüden ürünleri seçerek kolayca sipariş almanızı sağlar. (Sınırsız Müşteri ve Sipariş Kayıt, Arayanı Tanıma özelliği, (Caller Id ile) Siparişi kuryeye atama, Kurye Hesap Takibi ve kuryeden toplu tahsilat, Müşteri önceki siparişleri görebilme, Müşteri Raporu)


MASA ADİSYON

Masa Servisi olan kafe ve restoranlar içindir. Sınırsız Bölüm/Kat ve Masa tanımı yapabilir, her bölüm için ayrı masa düzeni yani yerleşim planı oluşturarak tema rengi verebilir ve buna göre kolayca sipariş alabilirsiniz. Masa hesap yazdırma, masa transferi ve masa birleştirme işlemleri yapılabilir.


MOBİL ADİSYON | Android

MeliPOS Mobile Client 2.0 | MeliPOS Ultimate – Masa Adisyon kullanan restoranlarda ilave Her Terminal / Garson Mobil Cihazı için alınması gerekli adisyon yazılımıdır. Her garson yetkisi dahilinde masa siparişlerini girebilir, kontrol edebilir ve hesap yazdırabilir. Girilen sipariş varsa mutfak, fırın, bar yazıcılarına otomatikman gönderilir. Masa hesap yazdırma, masa taşıma, birleştirme işlemleri yapılabilir. Uygulama tüm Android cihazlarda çalışır.


ANDROID CALLER ID

Android telefonlar için geliştirilen ve MeliPOS Restoran-Paket Servis Yazılımıyla entegre çalışan Caller Id Uygulamasıdır (APK) Cep Telefonundan arayanları MeliPOS Programında gösterir.


SİSTEM KURULUMU (Server/Client)

Bilgisayar sisteminde birden fazla terminal (PC-Bilgisayar, El Terminali, Android Telefon / Tablet) entegre edilerek kullanılacak olması durumunda Ana Bilgisayar için gerekli SQL Server kurulum hizmetidir . (Windows Apache – MySQL PHP Server 5.5 ve üzerine sistem kurulur) Sistemdeki tüm terminal ve yazıcıların ağ bağlantıları yapılarak yazılımları yüklenir, gerekli ayarları yapıldıktan sonra çalışır hale getirilir.