MeliPOS Restoran Otomasyon Programı

MeliPOS her çeşit Restoran, Cafe-Bar, Fast Food, Lokanta ve Pastaneler için özel olarak geliştirilen bir otomasyon yazılımıdır. Masa Adisyon, Paket Servis, Self Servis Satış, Personel, Stok, Kasa, Cari ve Raporlama modülleri ile işletmenizdeki tüm iş süreçlerini yönetmenizi sağlar.

MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı modüler yapısı sayesinde sadece ihtiyacınız olan özelliklere sahip bir yazılım edinmiş olursunuz. Örneğin daha çok dışarıya servis yapan bir iş yeriniz varsa sadece “Paket Servis Yazılımı” satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre masa adisyon, hızlı satış, Yemeksepeti, stok-üretim-reçete gibi modülleri de alabilirsiniz.

Ana kullanım lisansı restoran yönetim modülünü de içeren temel ofis yazılımıdır. Ürün ekleme, menü oluşturma, personel, kasa, gün sonu, tüm ayarların yapıldığı yönetici paneli ve raporlama gibi standart özellikleri içerir. MeliPOS hemen herkesin kullanabileceği bir tasarıma sahiptir.

Restoran Otomasyon Sistemi

Sistemde siparişler sabit veya mobil cihazlar kullanılarak alınır ve ilgili noktalara iletilir.

Terminallere kurulan adisyon programı ile siparişler kablolu veya kablosuz ağ üzerinden kasadaki ana bilgisayara aktarılır. Ana bilgisayar sisteminde yiyecek, içecek veya tanımlanmış departmanlar olarak ayrılan siparişler mutfak, fırın, bar gibi birimlerde bulunan yazıcılara otomatikman gönderilir. Kiloyla satış yapan yerler için sisteme Barkod okuyucu ve terazi de entegre edilebilir.

RESTORAN OTOMASYON SİSTEMİ
RESTORAN OTOMASYON SİSTEMİ

MeliPOS Restoran Yazılımı ve gerekli ekipmanlar sayesinde sipariş sisteminin hızlandırılması, stok kontrolü, garson-mutfak arasındaki iletişimdeki hataların ortadan kaldırılması, kayıp ve kaçakların önlenmesi, garsonların daha verimli çalışması ve konuklara çok daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmesi sağlanır.

“MeliPOS masa hesaplarından paket servislere, hızlı satıştan mutfak takibine, stok kontrolünden ödemelere ve detaylı raporlara kadar içerdiği birçok özellikle en büyük yardımcınız olacaktır”

İstanbul’da en iyi ilk 5 közde dönerciden biri olan ve merkezi Kuzguncuk’ta bulunan “METET DÖNER” de otomasyona MeliPOS ile geçmiştir. 2014 yılından beri yazılım ve donanımlarımızı kullanan işletme bu sayede masalardan mutfağa, paket siparişlerden personele kadar tam kontrolü sağlamış olup müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Entegre destek sistemimiz sayesinde kullanıcılar herhangi bir sorunda anında ve sadece tek tıklama ile yardım alabiliyorlar.

Sistemlerle ilgili olarak satış sonrasında kurulum ve eğitim ile birlikte 365 gün 7/24 teknik destek, yazılım güncelleme, veritabanı bakım onarım ve yedekleme hizmetleri ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. Piyasadaki firmaların bir çoğunda ekstra ücretli olan hizmetleri ücretsiz veriyoruz.