MELİPOS ONLINE

Entegrasyonlar ile zamandan kazanın

Online Sipariş Siteleriyle Entegrasyon

Getir Yemek, Trendyol Yemek ve Yemek sepeti gibi online sipariş siteleriyle yapmış olduğumuz entegrasyonlar sayesinde tüm siparişleri tek ekrandan takip ederek yönetebilirsiniz.

Tüm satışlar ekranda

MeliPOS Restoran Yazılımı kullanıcıları MeliPOS ONLINE ENTEGRASYON Yazılımını aldıkları takdirde Getir Yemek, Trendyol Yemek ve Yemek sepeti gibi online yemek sipariş sitelerinden gün içerisinde gerçekleştirmiş oldukları tüm satışları programa otomatikman aktarabilirler.

MeliPOS ONLINE Entegrasyon yazılımını MeliPOS Restoran Yazılımına sahip olmayan restoranlar da ayrıca satın alarak kullanabilir, böylece tüm platformlardan gelen siparişleri aynı ekrandan kontrol ederek sipariş sürecini yönetebilir ve takip edebilirler.

Kolay kullanım

Kullanıcılar MeliPOS ONLINE Entegrasyon Yazılımını sayesinde Trendyol, Getir ve Yemek Sepeti için web tarayıcılarında ayrı ayrı sayfa açmalarına gerek kalmaz. Bu sitelerin kendi panelleri üzerinde bulunan sipariş onaylama, yazdırma, iptal etme, kuryeye ve müşteriye teslim etme, restoran açma-kapama gibi tüm işlemleri entegrasyon yazılımı üzerinde kolayca gerçekleştirebilirler.

Entegrasyonlar “Manuel” ve “Otomatik” olmak üzere 2 tiptedir. Manuel entegrasyonda uygulama üzerinden gelen siparişlerle ilgili onay, yazdırma, iptal, gönderme ve teslimat gibi işlemleri kendiniz yaparken, Otomatik entegrasyonda tüm bu süreçleri sizin yerinize “MeliPOS Online” yönetir!

Ekran başında beklemeyin!

Otomatik Entegrasyon Sayesinde sipariş geldiğinde onaylanması, sipariş fişinin yazdırılması, hazır olan siparişlerin kuryeye verilmesi ve müşteriye teslimat gibi süreçleri ilgili firmaların entegrasyon kurallarına uygun biçimde işletmenin ortalama hazırlık ve teslimat süreleri dikkate alınarak uygulama tarafından otomatikman yapılır. (Yeni sipariş geldiğinde sesli uyarı verir ve tanımlı yazıcınızdan sipariş fişi olarak çıkar)

Bu süreçte dilerseniz siparişin içeriğinin görüntülenmesi, yazdırılması veya gerektiğinde iptal edilmesi gibi işlemleri manuel olarak da yapabilirsiniz. Uygulamada müşterinin konumuna göre restoranınıza olan mesafesini de görebilirsiniz. Ayrıca gün içinde alınan ve iptal edilen tüm siparişleri de listeleyebilirsiniz.

MeliPOS v8.5 kullanıyorsanız entegrasyon için gerekli menü ve ödeme tipleri eşleştirilmeleri, tüm sistem ayarları tarafımızca yapılır. Gelen siparişlere ait tüm bilgiler MeliPOS v8.5 içine otomatikman aktarılır.

MeliPOS ONLINE aynı zamanda kendi web siteniz veya mobil uygulamalar üzerinden sipariş alabileceğiniz Restajet Sistemiyle de tam entegredir.

Comments are closed