Entegrasyonlar ile zamandan kazanın

Online Sipariş Siteleriyle Entegrasyon

Getir Yemek, Trendyol Yemek ve Yemek sepeti gibi online sipariş siteleriyle yapmış olduğumuz entegrasyonlar sayesinde tüm siparişleri tek ekrandan takip ederek yönetebilirsiniz.

Tüm satışlar programınızda

MeliPOS Restoran Yazılımı kullanıcıları MeliPOS ONLINE ENTEGRASYON Yazılımını aldıkları takdirde Getir Yemek, Trendyol Yemek ve Yemek sepeti gibi online yemek sipariş sitelerinden gün içerisinde gerçekleştirmiş oldukları tüm satışları programa otomatikman aktarabilirler.

MeliPOS ONLINE Entegrasyon yazılımını MeliPOS Restoran Yazılımına sahip olmayan restoranlar da ayrıca satın alarak kullanabilir, böylece tüm platformlardan gelen siparişleri aynı ekrandan kontrol ederek sipariş sürecini yönetebilir ve takip edebilirler.

Kolay kullanım

Kullanıcılar MeliPOS ONLINE Entegrasyon Yazılımını sayesinde Trendyol, Getir ve Yemek Sepeti için web tarayıcılarında ayrı ayrı sayfa açmalarına gerek kalmaz. Bu sitelerin kendi panelleri üzerinde bulunan sipariş onaylama, yazıcıdan çıkarma, iptal etme, kuryeye ve müşteriye teslim etme, restoran açma-kapama gibi tüm işlemleri entegrasyon yazılımı üzerinde kolayca gerçekleştirebilirler.

MeliPOS ONLINE aynı zamanda kendi web siteniz veya mobil uygulamalar üzerinden sipariş alabileceğiniz Restajet Sistemiyle de tam entegredir.

Toplu SMS Entegrasyonu

toplusms.com.tr ile yapmış olduğumuz entegrasyon sayesinde MeliPOS Yazılımında kayıtlı olan müşterilerinize kolayca kısa mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerinize önemli günlerde veya ürün ve kampanyalarınızla ilgili göndereceğiniz toplu mesajlarla etkileşimde bulunabilirsiniz.

Bunun için öncelikle toplusms.com.tr üzerinden firma üyeliğinizi yaptıktan sonra site üzerinden ihtiyacınız kadar kontör satın almanız ve sahip olduğunuz MeliPOS Yazılımı SMS modülünün aktifleştirilmesi gerekmektedir. Bu konuda destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.