Entegrasyonlar ile zamandan kazanın

Getir Yemek, Trendyol Yemek ve Yemek sepeti gibi sipariş siteleriyle yapmış olduğumuz entegrasyonlar sayesinde tüm siparişleri tek ekrandan takip ederek yönetebilirsiniz.

Tüm satışlar programınızda

MeliPOS Restoran Yazılımı kullanıcıları MeliPOS ONLINE ENTEGRASYON Yazılımını aldıkları takdirde Getir Yemek, Trendyol Yemek ve Yemek sepeti gibi online yemek sipariş sitelerinden gün içerisinde gerçekleştirmiş oldukları tüm satışları programa otomatikman aktarabilirler.

MeliPOS ONLINE Entegrasyon yazılımını MeliPOS Restoran Yazılımına sahip olmayan restoranlar da ayrıca satın alarak kullanabilir, böylece tüm platformlardan gelen siparişleri aynı ekrandan kontrol ederek sipariş sürecini yönetebilir ve takip edebilirler.

Kolay kullanım

Kullanıcılar MeliPOS ONLINE Entegrasyon Yazılımını sayesinde Trendyol, Getir ve Yemek Sepeti için web tarayıcılarında ayrı ayrı sayfa açmalarına gerek kalmaz. Bu sitelerin kendi panelleri üzerinde bulunan sipariş onaylama, yazıcıdan çıkarma, iptal etme, kuryeye ve müşteriye teslim etme, restoran açma-kapama gibi tüm işlemleri entegrasyon yazılımı üzerinde kolayca gerçekleştirebilirler.

MeliPOS ONLINE aynı zamanda kendi web siteniz veya mobil uygulamalar üzerinden sipariş alabileceğiniz Restajet Sistemiyle de tam entegredir.