Trendyol Yemek Entegrasyonu

MeliPOS Restoran Yazılımı kullanan ve aynı zamanda Trendyol Yemek üyeliği olan iş yerleri için geliştirdiğimiz sipariş entegrasyonudur.

Uygulama sayesinde Trendyol Yemek web arayüzünde yapmış olduğunuz tüm işlemleri program üzerinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Trendyol Yemek paneli üzerinden alacağınız entegrasyon kullanıcı bilgilerinizi girdikten sonra mevcut programınızdaki restoran menü ile Trendyol Yemek menü eşleştirilmesi ve gerekli ayarları yapılır.

Site üzerinden sipariş geldiğinde gelen sipariş müşteri bilgileriyle beraber anında programa aktarılır ve varsa önceden tanımlanan sipariş yazıcılarına otomatikman gönderilir. Siparişin otomatik veya manuel kabul edilmesi yani onaylanması opsiyoneldir.

Sipariş hazırlandıktan sonra yine paketçi ekranından kurye seçimi yapabilir, ödeme tipine göre siparişi kapatabilir veya kurye hesabına atabilirsiniz. Paket servis raporunda hem telefonla alınan siparişleri hem de Trendyol Yemek üzerinden gelen siparişleri ayrı ayrı listeleyebilir siniz.

Uygulamada ayrıca Restoranı açma-kapatma, Menü kontrolü, Siparişi kabul veya red edebilme gibi fonksiyonları da kullanabilirsiniz.

MeliPOS-Trendyol Yemek Entegrasyonu sayesinde tek uygulama üzerinden tüm paket siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Comments are closed