MeliPOS Paket Servis Programı, telefonla sipariş alan restoran ve kafeler için tarafımızca özel olarak geliştirilen bir uygulamadır.

Windows olan her bilgisayara uygundur. Bilgisayara Caller Id Cihazı bağlandığında arayan numarayı ekranda PopUp şeklinde gösterir. Müşteri bilgilerini kolayca kayıt edebilirsiniz ve yazılımda önceden tanımlanan menüden istenilen ürünlerin seçimi yapılarak sipariş alınabilmesini sağlar. Kayıtlı bir müşteri aradığında ise bilgileri ekrana otomatikman getirir.

Programda kayıt sınırı yoktur. İstediğiniz kadar da yazıcı tanımlayabilirsiniz. Siparişle ilgili müşterinin özel notu, ürüne ait seçenekleri kolayca girilebilirsiniz.

MeliPOS Paket Servis Programının en önemli özelliklerinden birisi de alınan siparişin önceden tanımlanan kuryeler üzerine atanıp hesap takibinin yapılabilmesidir. Sadece tek tıklamayla kuryenin cep telefonunda bulunan Whatsapp numarasına sipariş bilgileri mesaj olarak gönderilebilmektedir.

Gönderilen mesajda sipariş içeriği yanında müşteri adresi ve konum bilgisi de gönderilmektedir. Böylece teslimatın çok daha hızlı ve doğru biçimde yapılması sağlanmaktadır. Ayrıca fiş yazıcı kullanma zorunluluğu da ortadan kalkmakta, kağıt israfının da önüne geçilmektedir.

Yazılım sadece sipariş alan bir uygulama değildir. Detaylı raporlamalar sayesinde günlük, haftalık ve aylık olarak istediğiniz ürün satış raporlarını alabilirsiniz. Kasa modülünde gelir ve gider kalemlerinizi girebilirsiniz. Hangi ürünlerden kaç adet satıldığını ve ne kadar ciro edildiğini görebilirsiniz. Raporları yazıcıdan çıkartabilirsiniz. İsterseniz dışarıya da aktarabilirsiniz.

Paket Servis Programıyla entegre çalışan Android Caller Id Uygulamasıyla cep telefonunuzdan da arayan numaraları bilgisayarda görebilir, kayıt yapabilirsiniz.

Toplu SMS firmalarıyla gerçekleştirdiğimiz entegrasyon sayesinde MeliPOS Programınızda kayıtlı olan müşterilerinize özel günlerde ve kampanyalarınızla ilgili mesajlar gönderebilirsiniz.

Siz de sipariş vermek için arayan müşterilerden sürekli İsim-Adres almak zorunda kalıyorsanız, siparişleri doğru alamıyor ve hızlı gönderim sağlayamıyorsanız, sipariş teslimatlarında ve paketçi hesaplarında karışıklıklar yaşıyorsanız, hızlı gönderim yapamıyorsanız, günlük ne sattığınızı ve ne kadar ciro elde ettiğinizi takip edemiyorsanız, herşeyi elle yazıyor yani hala kağıt-kalem kullanarak eski usulde çalışıyorsanız, MeliPOS tüm bu sorunların üstesinden gelmektektir.

Comments are closed