Paket Servis Programı

MeliPOS Paket Servis Programı, telefonla sipariş alan restoran ve kafeler için tarafımızca özel olarak geliştirilen bir uygulamadır.

Windows olan her bilgisayara uygundur. Bilgisayara Caller Id Cihazı bağlandığında arayan numarayı ekranda PopUp şeklinde gösterir. Müşteri bilgilerini kolayca kayıt edebilirsiniz ve yazılımda önceden tanımlanan menüden istenilen ürünlerin seçimi yapılarak sipariş alınabilmesini sağlar. Kayıtlı bir müşteri aradığında ise bilgileri ekrana otomatikman getirir.

Programda kayıt sınırı yoktur. İstediğiniz kadar da yazıcı tanımlayabilirsiniz. Siparişle ilgili müşterinin özel notu, ürüne ait seçenekleri kolayca girilebilirsiniz. Ayrıca satın alınacak ilave modüller ile çok daha fonksiyonel hale getirilmektedir. Yemeksepeti Entegrasyonu, SMS Modülü, Android Caller Id Uygulaması ve RestaJet Entegrasyonları ile hem yemek sitelerinden hem de cep telefonundan gelen siparişler programa aktarılabiliyor.

MeliPOS kullanarak siparişlerin teslimatını doğru ve hızlı şekilde yaparsınız.

MeliPOS Paket Servis Programının en önemli özelliklerinden birisi de alınan siparişin önceden tanımlanan kuryeler üzerine atanıp hesap takibinin yapılabilmesidir. Sadece tek tıklamayla kuryenin cep telefonunda bulunan Whatsapp numarasına sipariş bilgileri mesaj olarak gönderilebilmektedir.

Gönderilen mesajda sipariş içeriği yanında müşteri adresi ve konum bilgisi de gönderilmektedir. Böylece teslimatın çok daha hızlı ve doğru biçimde yapılması sağlanmaktadır. Ayrıca fiş yazıcı kullanma zorunluluğu da ortadan kalkmakta, kağıt israfının da önüne geçilmektedir.

Yemeksepeti Entegrasyonu

MeliPOS Restoran Paket Servis Programı kullanan ve aynı zamanda Yemeksepeti üyesi iş yerleri için geliştirilmiştir.

Uygulama sayesinde Yemeksepeti web arayüzünde yapmış olduğunuz tüm işlemleri program üzerinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Önce Yemek Sepetinden gerekli entegrasyon bilgileri alınır. Daha sonra programda tanımlı restoran menü ile Yemek Sepetindeki menünün eşleştirilmesi yapılır.

Site üzerinden sipariş geldiğinde anında programa aktarılmakta ve varsa önceden tanımlanan sipariş yazıcılarına otomatikman gönderilmektedir. Siparişin otomatik veya manuel kabul edilmesi yani onaylanması opsiyoneldir.

Sipariş hazırlandıktan sonra yine paketçi ekranından kurye seçimi yapabilirsiniz. Ödeme tipine göre siparişi kapatabilir veya kurye hesabına atabilirsiniz. Paket servis raporunda hem telefonla alınan siparişleri hem de Yemeksepetinden gelen siparişleri ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

Uygulamada ayrıca Restoranı açma-kapatma, Menü kontrolü, Siparişi kabul veya red edebilme gibi fonksiyonları da kullanabilirsiniz.

MeliPOS-Yemeksepeti Entegrasyonu sayesinde tek uygulama üzerinden tüm paket siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Yazılım sadece sipariş alan bir uygulama değildir. Detaylı raporlamalar sayesinde günlük, haftalık ve aylık olarak istediğiniz ürün satış raporlarını alabilirsiniz. Kasa modülünde gelir ve gider kalemlerinizi girebilirsiniz. Hangi ürünlerden kaç adet satıldığını ve ne kadar ciro edildiğini görebilirsiniz. Raporları yazıcıdan çıkartabilirsiniz. İsterseniz dışarıya da aktarabilirsiniz.

Paket Servis Programıyla entegre çalışan Android Caller Id Uygulamasıyla cep telefonunuzdan da arayan numaraları bilgisayarda görebilir, kayıt yapabilirsiniz.

Toplu SMS firmalarıyla gerçekleştirdiğimiz entegrasyon sayesinde MeliPOS Programınızda kayıtlı olan müşterilerinize özel günlerde ve kampanyalarınızla ilgili mesajlar gönderebilirsiniz.

Siz de sipariş vermek için arayan müşterilerden sürekli İsim-Adres almak zorunda kalıyorsanız, siparişleri doğru alamıyor ve hızlı gönderim sağlayamıyorsanız, sipariş teslimatlarında ve paketçi hesaplarında karışıklıklar yaşıyorsanız, hızlı gönderim yapamıyorsanız, günlük ne sattığınızı ve ne kadar ciro elde ettiğinizi takip edemiyorsanız, herşeyi elle yazıyor yani hala kağıt-kalem kullanarak eski usulde çalışıyorsanız, MeliPOS tüm bu sorunların üstesinden gelmektektir.

Melipos Restoran, Cafe ve Barlar için Endüstriyel Dokunmatik POS Bilgisayarlar, Adisyon ve Mutfak Sipariş Yazıcıları, Caller ID Cihazları, Barkod Okuyucular, Teraziler, El Terminalleri, Yazarkasa-POS Cihazları ve Restoran Otomasyon Yazılımları... Tüm donanımlarda 24 ay garanti, 12 ay ücretsiz yazılım destek ve güncelleme.