Paket Servis Sistemi

Müşterilerden telefonla sipariş alarak paket servis hizmeti veren restoranlar için gerekli bir sistemdir. Caller-ID Cihazı, Fiş Yazıcı ve bilgisayarınıza kurulacak bir yazılımdan ibarettir. Kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Caller ID Cihazı

Arayanı numarasından tanır…

Caller ID sayesinde müşterileriniz sipariş vermek için aradıklarında Paket Servis Programı ekranında telefon numarası görünür. Arayanın adını adresini bir defa kayıt ederseniz, sipariş vermek için sonraki aramalarında müşteriye ait tüm bilgiler ekrana otomatikman gelir. Her bir müşteri için 3 farklı telefon ve adres kayıt edebilirsiniz. (Cep, Ev, İş) Kayıt sınırı yoktur. Müşteri adresini ekrana haritadan konum olarak da getirebilir.

En kullanışlı yazılım…

Restoran menünüzü yani satışını yaptığınız tüm ürünleri fiyatlarıyla birlikte önceden yazılıma giriyorsunuz. Böylece sipariş vermek isteyen müşterinizin istediği ürünleri adetleriyle birlikte ekrandan seçerek kolayca kayıt yapabilirsiniz. Müşterinizin varsa siparişiyle ilgili özel notunu ve ödemeyi nasıl yapacağını da girebilirsiniz. Ekranda müşterinin varsa önceden vermiş olduğu siparişleri de sırasıyla görebilir, hesabı olanların borç bakiyelerini takip edebilirsiniz.

Kolay Sipariş takibi…

Paket Servis Progamı her sipariş için 1 den başlayarak otomatikman bir sipariş numarası (Order Id) atar. Tüm gönderim aşamasında, kuryede veya teslim edilmiş siparişleri detaylarıyla görebilirsiniz. Siparişin alındığı andan itibaren hazırlanıp paketçiye verildiği ve teslimata kadar tüm akışı takip edebilirsiniz. Her siparişe kurye atayabilir,  gün içinde veya sonunda hesap alabilirsiniz. Siparişleri sınırsız tahsilat tipleriyle kapatabilirsiniz.

Siparişleri yazdırmak için yemeksepetiyle de uyumlu olan 80mm eninde kağıt kullanan termal yazıcı tavsiye ediyoruz. Kuryeye vereceğiniz fişte müşteri sipariş ve adres bilgileri de yazılı olacağından teslimat hatasız yapılır.  Ayrıca mutfak, fırın gibi ürün hazırlık noktaları için de kullanabilirsiniz. Programda her ürün gurubu için bir yazıcı tanımlayabilirsiniz.

Sipariş Fiş Yazıcı

Geniş raporlama seçenekleri sayesinde gün sonunda hangi ürünlerden ne kadar satış yapıldığını, ödemesi alınan veya veresiye müşteri siparişlerini, nakit-kredi-yemek fişi şeklinde ayrıntılı ciro raporunuzu, kurye hesaplarını ve nakit kasa akışınızı detaylarıyla görebilirsiniz.

Android telefonlar için geliştirdiğimiz ve paket servis yazılımıyla entegre çalışabilen özel uygulama ile sipariş almak için tahsis ettiğiniz cep hattınızdan arayan müşterilerinizi de kayıt edebilirsiniz. Cep telefonunuzu arayan numara eş zamanlı olarak sipariş ekranında görünmektedir.

Yemeksepeti Entegrasyonu

Yemeksepeti.com üyeliğiniz varsa Termal Fiş Yazıcıyla siteden gelen siparişleri de yazdırabilirsiniz. Ayrıca opsiyonel olarak alacağınız entegrasyon modülü sayesinde Y.Sepetine gelen sipariş kayıtları da programa aktarılabilir. Yemeksepeti üzerinden yaptığınız sipariş onaylama, teslimat ve iptal gibi tüm işlemleri program üzerinden yapabilirsiniz.

Toplu SMS Özelliği

Toplu sms firmalarıyla yaptığımız entegrasyon sayesinde sipariş yazılımında kayıtlı olan müşterilerinize sms gönderebilirsiniz. Kayıtlı müşteri sayınıza göre ortalama 1.000 – 11.000 arası uygun sms paketlerinden alarak kampanyalarınız veya özel günlerde müşterilerinize etkili tanıtımlar yapabilirsiniz.

Zaman kaybetmeyin…

Hemen bir paket servis yazılımı alarak müşterilerinize daha prestijli, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya başlayın. Caller ID cihazıyla birlikte verdiğimiz yazılımın kurulum ve eğitimi ücretsizdir. Dokunmatik ekranlı bilgisayar ve yazıcı da satın almak isterseniz fiyat teklifi isteyiniz. Bizimle hemen iletişime geçerek uygun fiyat ve ödeme seçeneklerinden yararlanın…TÜRKİYE’NİN HER YERİNE AYNI GÜN KARGO İLE GÖNDERİLİR VE YAZILIM UZAKTAN KURULUM YAPILIR.

MeliPOS, işletmemizdeki tüm iş süreçlerini kolayca yönetmemizi sağlayan mükemmel bir yazılım. 4 katlı mekanımızda adisyon ve paket servisi kullanıyoruz.

METET KÖZDE DÖNER İSTANBUL