Paket Servis Sistemi

Paket Servis Sistemi bilgisayarınıza kurulacak MeliPOS Restoran Paket Servis Programı ve Caller ID Cihazından ibarettir. Standart olarak Çift telefon hat destekli Caller ID Cihazı veriyoruz. Kurulumu ve kullanımı kolaydır.

CALLER ID CİHAZI

Arayanı numarasından tanır…

Müşterileriniz sipariş vermek için aradıklarında MeliPOS Paket Servis Programı ekranında telefon numaraları görünür ve size sadece müşterinin adını ve adresini bir kere kayıt edersiniz. Daha sonraki aramalarında ise ekranda telefon numarası yanında arayanın ismi de görünür ve seçtiğinizde müşteriye ait tüm bilgiler ekrana gelir. Her bir müşteri için 3 farklı telefon ve adres kayıt edebilirsiniz. (Cep, Ev, İş gibi) Kayıt sınırı yoktur.

En kullanışlı yazılım…

Restoran menünüzü yani satışını yaptığınız tüm yiyecek ve içecekleri fiyatlarıyla birlikte önceden yazılıma giriyorsunuz. Böylece sipariş vermek isteyen müşterinizin istediği ürünleri adetleriyle birlikte ekrandan seçerek kolayca kayıt yapabilirsiniz. Müşterinizin varsa siparişiyle ilgili özel notunu ve ödemeyi nasıl yapacağını da girebilirsiniz. Ekranda müşterinin varsa önceden vermiş olduğu siparişleri de sırasıyla görebilir, hesabı olanların borç bakiyelerini takip edebilirsiniz.

Sipariş takibi…

Paket Servis Progamı her sipariş için 1 den başlayarak otomatikman bir sipariş numarası (Order Id) atar. Tüm gönderim aşamasında, kuryede veya teslim edilmiş siparişleri detaylarıyla görebilirsiniz. Siparişin alındığı andan itibaren hazırlanıp paketçiye verildiği ve teslim edildiği zamana kadar tüm akışı takip edebilirsiniz. Her siparişe bir paketçi atayabilirsiniz. Paketçilerden gün içinde veya sonunda hesap alabilirsiniz.

Geniş raporlama seçenekleri sayesinde gün sonunda hangi ürünlerden ne kadar satış yapıldığını, ödemesi alınan veya alınmayan tüm müşteri siparişlerini, nakit-kredi-yemek fişi şeklinde ayrıntılı ciro raporunuzu, paketçilerin hesaplarını ve nakit kasa akışınızı detaylarıyla görebilirsiniz.

TERMAL FİŞ YAZICI (80 mm)

Yazıcınız var mı ?

Siparişleri yazdırmak için yazıcınız yoksa 80 mm termal fiş yazıcı da almanızı tavsiye ederiz. Paketçiye vereceğiniz fişte müşteri sipariş detayları ve adresi de olacağından teslimatın hatasız yapılmasını sağlarsınız. Ayrıca üyesi olduğunuz Yemeksepeti.com gibi sitelerden gelen siparişleri de yazdırabilir; mutfak, bar, fırın gibi ürün hazırlık noktaları için de kullanabilirsiniz. Programda her ürün gurubu için bir yazıcı tanımlayabilirsiniz.

İnternet şart değil…

Melipos Paket Servis Yazılımı, Windows işletim sistemi olan her bilgisayara yüklenebilir. Kurulum (Setup) dosyalarını da veriyoruz. Yazılım internet üzerinden çalışmamaktadır. Yani tüm veriler bilgisayarınızdaki veri tabanında saklanır. İnternet, sadece yazılım güncelleme ve uzaktan bağlantıyla destek için gerekmektedir.

Android telefonlar için geliştirdiğimiz ve paket servis yazılımıyla entegre çalışabilen özel uygulama ile (Android Caller ID Apk) sipariş vermek için sizi cep telefonunuzdan arayan müşterilerinizi de kayıt edebilirsiniz. Cep numaranızdan arayan numara eş zamanlı olarak sipariş uygulaması ekranında görünmektedir.

Toplu SMS Özelliği…

Toplu sms firmalarıyla yaptığımız entegrasyon sayesinde sipariş yazılımında kayıtlı olan müşterilerinize sms gönderebilirsiniz. Kayıtlı müşteri sayınıza göre ortalama 1.000 – 11.000 arası uygun sms paketlerinden alarak kampanyalarınız veya özel günlerde müşterilerinize etkili tanıtımlar yapabilirsiniz.

Zaman kaybetmeyin…

Hemen bir paket servis sistemi satın alarak müşterilerinize daha prestijli, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya başlayın. Caller ID cihazıyla birlikte verdiğimiz yazılımın kurulum ve eğitimi ücretsizdir. Ayrıca 1 yıl süreyle ücretsiz destek de veriyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek uygun fiyat ve ödeme seçeneklerinden yararlanın…TÜRKİYE’NİN HER YERİNE AYNI GÜN KARGO İLE GÖNDERİLİR VE YAZILIM UZAKTAN KURULUM YAPILIR.

İSTANBUL İÇİNE AYNI GÜN YERİNDE KURULUM YAPILIR.