Self Servis Sistemi

MeliPOS Self Servis Sistemi sayesinde kasada kolayca hızlı satış yapabilirsiniz.  Sistem için mevcut bilgisayarınızı kullanabileceğiniz gibi Dokunmatik Bilgisayar ve Sipariş Yazıcı da satın alabilirsiniz.

Self Servis Sistemi kurulumunda dilerseniz mutfakta ürünlerin hazırlanması için ayrı bir sipariş yazıcısı da alabilirsiniz. Böylece sipariş girildiği anda mutfak, fırın, bar gibi ürün hazırlık noktalarından sipariş fişi çıkar. Dokunmatik bilgisayara opsiyonel olarak müşteri ekranı, nakit para çekmecesi ve barkod okuyucu gibi donanımlar ilave edilebilir. MeliPOS ile kolayca sipariş girebilir, ödeme alabilir ve bunları ayrıca raporlayabilirsiniz.

Müşterileri bekletmeyin!

Yazılımda Gel Al (Take Away) Modülü de bulunmaktadır. Kolay kullanımlı tasarımı sayesinde müşterilerinizi sırada bekletmeden saniyeler içinde sipariş alabilirsiniz. Barkod okuyucu kullanarak barkodlu ürünlerinizi seri şekilde satabilirsiniz.

Self Servis Sistemi için MeliPOS Restoran Yazılımında tercihinize göre ayrıca sıramatik, müşteri ekranı ve hazır olan siparişlerin Monitör, TV ekranlarına iletilerek müşterilerin bildirilmesi amacıyla özel modüller de bulunmaktadır.

Self Servis satış yazılımıyla birlikte Paket Servis ve Masa Adisyon modüllerini de alarak aynı ekranda kullanabilirsiniz.

Self Servis Sistemi

Dokunmatik Ekranda Kolay Kullanım

Sistem için dokunmatik ekranlı, Intel Celeron, i3 veya i5 işlemcili bir bilgisayar tavsiye ediyoruz. Boyut olarak ayarlanabilir 10, 12 ve 15 inç farklı ekran opsiyonlarına sahip, arkasında dijital müşteri ekranı da bulunan modelleri mevcuttur. Üzerinde termal fiş yazıcısı olan cihazlar da bulunmaktadır. İstenirse pos bilgisayara veya yazıcıya bağlanabilen otomatik para çekmecesi ve müşteri ekranı da eklenebilir.

Self Servis Sistemi | Hız Faktörü

Self servisi olan yerlerde kasa hızı önemlidir. İşletme alanları genelde çok geniş olmadığından müşterilerin sırada beklememeleri önemlidir. Bazı yerlerde hem self hem de masa servisi verilir. Müşteri masadan da sipariş verebilir. Servis çok hızlı olmalıdır. Servisin hızlı olması nedeniyle siparişlerdeki hataların anında giderilmesi ve iptali önemlidir. Yiyecek ve içeceklerini aldıktan sonra kasaya gelen müşterilerin sipariş tutarlarının hemen hesaplanması gerekmektedir. AVM lerde mağaza personellerine yönelik indirimli mönü ve açık hesap uygulaması yaygın olduğundan bunların da takip edilmesi gerekir. MeliPOS Hızlı Satış Programımız tüm bu iş süreçlerini kolayca yönetmenizi sağlayacak özellikleri içermektedir.

Caller Id Cihazı

Müşterilerinizi Kayıt Edin

Telefonla paket servis siparişi alıyorsanız Caller ID Cihazı kullandığınızda sipariş programı ekranına arayan kişinin telefon numarası görünür. Arayanın adını, adresini bir defa kayıt ederseniz sipariş vermek için daha sonraki aramalarında müşteriye ait tüm bilgiler ekrana otomatikman gelir. Her bir müşteri için 3 farklı telefon ve adres kayıt edebilirsiniz. (Cep, Ev, İş) Kayıt sınırı yoktur. Müşteri adresini ekrana haritadan konum olarak da getirebilir. 

Müşterilerinizi kayıt etmeniz, sizi her sipariş verdiklerinde isim-adres alma zahmetinden kurtaracağı için siparişlerin doğru ve hızlı biçimde teslim edilmesini de sağlamış olursunuz. Bu da size müşteri memnuniyeti olarak geri dönecektir… 

Ücretsiz e-Destek

Yazılımlarda tüm kullanıcılarımıza kurulumdan itibaren geçerli olmak üzere 12 ay boyunca uzaktan ücretsiz 7/24 teknik destek ve güncelleme hizmeti veriyoruz. Yıllık yenileme yaptıran kullanıcılar da aynı hizmetlerden yararlanmaya devam etmektedirler.

İşletmeniz için gerekli en uygun sisteme gelin birlikte karar verelim…Alternatif çözümlerimiz sayesinde uzun yılar kullanabileceğiniz kaliteli ve ekonomik bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Comments are closed