MeliPOS v8.5

MeliPOS İlk versiyonu 2011 yılında piyasaya çıkan ve Restoran, Lokanta, Kafe, Bar, Pastane türü işletmelerin sipariş, servis ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ortamında en hızlı ve güvenli şekilde yapılarak kontrol edilmesini sağlayan kolay kullanıma sahip bir yazılımdır.

Kayıp ve kaçakları önleyerek daha çok kazanabilirsiniz!

Tek sefer ödeme – 1 yıl ücretsiz destek
MELİPOS RESTORAN YAZILIMI

MeliPOS v8.5 Yazılımda Hızlı Satış, Müşteri CRM-Paket Servis, Masa Adisyon ve QR Kod Menü modüllerini bir arada kullanabilir, satın almadığınız modülleri daha sonradan da ilave edebilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜMLER

Modüler yapısı sayesinde sadece ihtiyacınız olan özellikleri içeren uygun bir lisans alarak kullanabilirsiniz.

Telefonla sipariş alan restoranlar için geliştirdiğimiz sistemi kullanarak müşterilerinize kaliteli ve hızlı servis verebilirsiniz. Caller Id Cihazı entegrasyonu sayesinde yazılımda kayıtlı müşteriler daha aradıkları anda ekrana adres, telefon ve isim bilgileri gelir. Böylece her defasında sürekli adres-isim sormak zorunda kalmaz ve siparişi kolayca alırsınız.

MeliPOS Paket Servis

melipos
MELİPOS ALO PAKET

Telefonla sipariş alarak paket servis hizmeti veren restoran, cafe ve lokantaların sipariş, servis ve ödeme süreçlerini kontrol eder.

MeliPOS Masa Adisyon

melipos
MELİPOS ADİSYON

Masa servisi olan restoran, cafe ve lokantaların sipariş, servis, mutfak ve ödeme süreçlerini kontrol eder. Mobil cihazlarda kullanılabilir.

MeliPOS Self Servis

melipos
MELİPOS HIZLI SATIŞ

Self servis yani hızlı satış noktası olarak çalışan restoran, cafe ve lokantaların satış, servis ve ödeme süreçlerini kontrol eder.

Entegrasyonlarla Hız Kazanın

Getir Yemek, Trendyol Yemek, Migros Yemek, Yemek Sepeti gibi online sipariş siteleriyle yapmış olduğumuz entegrasyonlar sayesinde tüm siparişleri tek ekrandan takip ederek yönetebilirsiniz. Bu sitelerin kendi panelleri üzerinde bulunan sipariş onaylama, yazdırma, iptal etme, kuryeye ve müşteriye teslim etme, restoran açma-kapama gibi tüm işlemleri entegrasyon yazılımı üzerinde kolayca gerçekleştirebilirler.