Mobil Adisyon

Mobil Adisyon Sisteminde garsonlar sabit dokunmatik bilgisayarlar haricinde tercihe göre mobil cihazları da kullanarak masa yanından sipariş alabilirler.

MeliPOS Windows Client

Mobil Adisyon Sistemine entegre edilecek uygun mobil cihazlar (Android/Windows) veya avuç içi el terminali kullanılabilir. Böylece garsonlar müşteri siparişlerini uygulamadaki menüden girebilir; Ürün ekleme, düzeltme ve hesap yazdırma gibi işlemleri kolayca yapabilirler.

Restoranlar için geliştirdiğimiz masaüstü ve mobil uygulamalarımızda her kullanıcı kendi şifresiyle giriş yaptıktan sonra bölüm ve masa seçimi yapabilmektedir. Tüm masa hesaplarını ana bilgisayardan kontrol edebilir, detaylarına bakabilir ve hesapları kapatabilirsiniz. Garsonların terminallerden girdiği sipariş hem ana bilgisayara hem de mutfaktaki yazıcılara anında gider. Mutfakta yazıcı yoksa siparişler mutfak personelinin cep telefonuna dahi gönderilebilir. Tüm işlemleri kasadaki bilgisayardan kontrol edebilirsiniz.

Tablet Bilgisayar ve Akıllı Telefon kullanabilirsiniz.

Mobil Adisyon Sisteminde kablosuz akıllı cihazları el terminali gibi kullanarak masa yanından sipariş alabilirsiniz. Remote Desktop ile tüm mobil cihazlardan ana bilgisayara erişim sağlanabileceği gibi, Android cihazlar için özel olarak geliştirdiğimiz adisyon yazılımı ile de masalardan kolayca sipariş alınabilir. Kablosuz Ağ yapınız sağlıklı olduğu sürece terminallerde hiçbir şekilde kopma, donma, kilitlenme gibi sorunlar yaşamazsınız. Sistemde kullanılacak mobil cihazlar ile açık alanda 250 mt kapalı alanda ise 50-60 metre kapsama alanı içinde işlem yapabilirsiniz. 

MeliPOS Android Mobil Uygulama

Android cihazların fiyat açısından çok daha ekonomik olması, kullanım kolaylığı, performansı, hızlı çalışması, yüksek ekran çözünürlüğü, sürekli güncel yazılım, bekleme sürelerinin çok daha uzun olması, uzun pil ömrü, bol aksesuar ve yedek parça gibi pek çok avantajı olduğundan tercih edilmektedir. MeliPOS Mobil Adisyon yazılımı, Windows ve Android işletim sistemi olan tüm cihazlarda kullanılabilir. İstediğiniz kadar cihaz kullanabilir, terminal sayısını ihtiyaca göre sonradan da artırabilirsiniz.

Çok katlı ve açık alanı olan işletmelerde ise gerektiğinde birden fazla kablosuz erişim cihazı (Access Point) veya anten kullanarak erişim mesafelerini artırabilirsiniz. Adisyon sistemi için hem Windows hem de Android cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.

MeliPOS Android Client

Gerekli Donanımlar

Windows tabanlı Ana Bilgisayar (Server), MeliPOS Restoran Otomasyon Ultimate Yazılım Lisansı, Android cihazların her biri için de MeliPOS Android Adisyon Uygulaması, Kablosuz Network (Wifi) ağı ve yine bu ağ üzerinde çalışacak MySQL-Server kurulmaktadır.

Akıllı telefon kullanılacak ise Android işletim sistemli ve 4 inç ekrana sahip olması yeterlidir. Tablet için özellikle tavsiye ettiğimiz bir marka olmamakla birlikte tabletler için 1.3 Ghz Quad Core yani 4 çekirdekli işlemciye sahip, 1024*600 çözünürlükte ve en az 7 inç ekran boyutu olan, 802.11 Wifi özelliği ve  8-16 GB herhangi bir model kullanabilirsiniz.

MELİPOS ANDROID ÖZELLİKLERİ İÇİN TIKLAYIN…

Modüler Yazılım

Restoran yazılımlarımız modüler yapıdadır. Yani sadece ihtiyacınıza yönelik özellikler içeren ekonomik bir yazılım alabilirsiniz.

MeliPOS Restoran Otomasyon Programı-Ana Lisans (Back Office STD) Temel fonksiyonları içeren ana kullanıcı lisansıdır. Sınırsız ürün-menü oluşturma, basit stok, Masa/Bölüm/Kat tanımlama, yönetici paneli, ayarlar, personel, kasa, gün sonu ve raporlama gibi temel modülleri içerir.

Ana lisansa ek olarak ihtiyacınız doğrultusunda Paket Servis, Masa Adisyon, Self Servis / Hızlı Satış gibi modülleri edinebilirsiniz. Ayrıca Stok, Üretim-Reçete, Yemeksepeti entegrasyonu, Yazarkasa-POS, Terazi bağlantısı, toplu sms, mutfak takip gibi ekstra modülleri de alabilirsiniz.