MeliPOS Mobile Client

Adisyon Bilgisayarda, Tablette ve Telefonda

MeliPOS Mobil Adisyon Sisteminde garsonlar sabit terminaller dışında kablosuz cihazları da kullanarak masa yanından sipariş alabilirler.

melipos mobil adisyon

MeliPOS Android

Mobil Adisyon Sistemine entegre edilecek uygun mobil cihazlar (Tablet/Telefon) veya avuç içi el terminali kullanılabilir. Böylece garsonlar müşteri siparişlerini uygulamadaki menüden girebilir; Ürün ekleme, düzeltme ve hesap yazdırma gibi işlemleri kolayca yapabilirler.

Restoranlar için geliştirdiğimiz masaüstü ve mobil uygulamalarımızda her kullanıcı kendi şifresiyle giriş yaptıktan sonra bölüm ve masa seçimi yapabilmektedir. Tüm masa hesaplarını ana bilgisayardan kontrol edebilir, detaylarına bakabilir ve hesapları kapatabilirsiniz. Garsonların terminallerden girdiği sipariş hem ana bilgisayara hem de mutfaktaki yazıcılara anında gider. Mutfakta yazıcı yoksa siparişler mutfak personelinin cep telefonuna dahi gönderilebilir. Tüm işlemleri kasadaki bilgisayardan kontrol edebilirsiniz.

Multi Device Uygulama

MeliPOS Adisyon Yazılımının tüm Windows ve Android İşletim Sistemlerinde çalışan versiyonları bulunmaktadır. Bu sayede garsonlar hem masaüstü, laptop bilgisayarlarda, hem dokunmatik pos bilgisayarlarda hem de mobil yani kablosuz Tablet Bilgisayar ve Cep Telefonunu el terminali gibi kullanarak sipariş alabilirler.

MeliPOS Android Uygulama

Android cihazların fiyat açısından çok daha ekonomik olması, kullanım kolaylığı, performansı, hızlı çalışması, yüksek ekran çözünürlüğü, sürekli güncel yazılım, bekleme sürelerinin çok daha uzun olması, uzun pil ömrü, bol aksesuar ve yedek parça gibi pek çok avantajı olduğundan tercih edilmektedir. MeliPOS Mobil Adisyon yazılımı, Windows ve Android işletim sistemi olan tüm cihazlarda kullanılabilir. İstediğiniz kadar cihaz kullanabilir, terminal sayısını ihtiyaca göre sonradan da artırabilirsiniz.

Çok katlı ve açık alanı olan işletmelerde ise gerektiğinde birden fazla kablosuz erişim cihazı (Access Point) veya anten kullanarak erişim mesafelerini artırabilirsiniz. Adisyon sistemi için hem Windows hem de Android cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.

Mobil Adisyon | Gerekli Donanımlar

Akıllı telefon kullanılacak ise Android işletim sistemli ve en az 4 inç ekrana sahip olması yeterlidir. Tablet için özellikle tavsiye ettiğimiz bir marka olmamakla birlikte tabletler için en az 1.3 Ghz Quad Core yani 4 çekirdekli işlemciye sahip, 1024*600 çözünürlükte ve en az 7 inç ekran boyutu olan, 802.11 Wifi özelliği ve  8-16 GB herhangi bir model kullanabilirsiniz.