HIZLI SATIŞ MARKET OTOMASYONU VE YAZILIMI

32 YILLIK TECRÜBE GÜVENCESİYLE!

Her nevi market, süpermarket ve benzeri işletmenin tüm satış süreçlerini yönetin…

İşletmelerin ihtiyacı olan Barkod Okuyuculu Teraziler, Masa üstü ve El Tipi Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar, Dokunmatik Teraziler, Dilimleme ve Vakumlama Makineleri, Seyyar veya Sabit Yazar kasa POS Cihazları, Dokunmatik POS Bilgisayarlar ve Hızlı Satış Yazılımlarıyla komple anahtar teslim sistem çözümleri sunmaktayız…

Çözüm ortağı ve tedarikçi firmalarımızın desteğiyle Toshiba, IBM, Ingenico, CAS, Mettler Toledo gibi Dünya Markası firmalar tarafından üretilen cihazların satış, kurulum ve satış sonrası desteğini veriyoruz.

POS Yazılım Desteği

Kendi üretimimiz olan yazılımların haricinde Vega, Boylam gibi sektörün en iyi ve tecrübeli firmalarının yazılım lisanslamalarını yapmaktayız. Satışını ve kurulumunu yaptığımız yazılımlar Mikro, Likom gibi ticari yazılımlarla uyumlu olarak çalışabilmektedir. Bu yazılımlar ayrıca piyasadaki tüm dokunmatikler, termal-barkod yazıcılar ve teraziler ile sorunsuz çalışmaktadır.  Hızlı Satış Market Yazılımı yeni çıkan donanımlarla da sürekli olarak güncellenmektedir.

BARKODLU POS TERAZİ

Barkodlu Terazi Özellikleri

Kolay kullanım, yüksek performans, Ergonomik, dekoratif özel tasarım, Dayanıklı yapı polimer yüzey, Mükemmel baskı kalitesi, Yüksek çözünürlüklü LCD ekran, canlı ekran aydınlatma özelliği, net görüntü kalitesi, Kolay Türkçe menü, Yürüyen mesaj özelliği, Kaliteli ve kolay temizlenen tuş takımı, Kolay rulo ve etiket değişimi, Kablolu ve kablosuz (wireless) iletişim seçenekleri, Terazi üzerinden wifi ayarı yapabilme, Merkezden şubelerdeki terazilere uzak erişim, Tüm arka ofis programlarına ve pos kasalara entegre, Bilgisayar program desteği, Etiket ve fişe logo basabilme; Adetli, ağırlıklı, tutar ve birim fiyat barkoda basabilme, Saatlik, haftalık, aylık ve yıllık rapor alabilme.

MASA TİPİ BARKOD OKUYUCU

Barkod Sistemi

Her nevi perakende kasa çözümlerine yönelik barkod okuyucu alternatifleri ile yüksek hızda işlem ile yüksek müşteri memnuniyeti edinin. Her boyutta işletme ihtiyacına göre gerekli hız ve konfigürasyona sahip barkod okuyucular ile hızlı işlem yapabilirsiniz. Yüksek hassasiyete sahip barkod okuyucu çözümleri işinizin ihtiyacı olan hıza uygun olarak belirlenir ve kurulumu yapılır. Komple sistem kurulumu barkodlu sistem de dahil olmak üzere yazılım ve donanım olmak üzere temin edilir. Barkodlu satış perakende altyapı birimleri birbirini tamamlayıcı ürünlerden oluşan ürünlerdir. Bir barkod sistemi, barkod programı ile birbirine bağlanan uçtan uca barkod tanımlı cihazların bir araya gelmesi ile oluşan bir entegre bir sistemdir. Barkodlu satış perakende satış altyapısı barkod okuyucu el terminali ile depo aşamasında başlar kablolu barkod okuyucu yada kablosuz barkod okuyucu ile satış aşamasında PC POS dokunmatik ekrana aktarılır barkod yazıcı ile çıktı alınarak süreç tamamlanır.

Lütfen işletmenizin ihtiyacı olan sistemle ilgili fiyat teklifi isteyiniz…

Comments are closed