Garson Çağrı

Garson Çağrı Sistemi

Garson çağrı sistemiyle ilgili yazılımsal ve donanımsal olarak alternatif iki farklı çözüm sunuyoruz. Yazılımsal olarak MeliPOS QR Dijital Menü üzerindeki garson çağrı butonu kullanılabilmektedir. Donanımsal olarak ise aşağıda detaylı olarak özellikleri yer alan garson çağrı cihazlarının satışını yapmaktayız.

MeliPOS QR Dijital Menüde bulunan garson çağrı butonunun kullanılabilmesi için her masaya ayrı bir QR Kod tanımlanması gerekmektedir. Masaya özel QR Kodu akıllı telefonundan okutan müşterinin hangi masada oturduğu bu şekilde tespit edilmektedir.

Garson Çağrı Cihazı

Kablosuz Çağrı Alıcısı RF teknolojisi ile çalışan ekonomik ve güvenilir bir sistemdir, kablosuz çağrı butonlarından gelen çağrı ve  çağrı tipini gösteren mobil alıcı cihazdır, lcd ekran, İngilizce menü ve USB şarj girişlidir, 

Çağrı Sistemi Alıcı, Kablosuz Çağrı Hizmeti veren elektronik bir üründür. Sistem çağrı butonları ve çağrı alıcısından oluşmaktadır, kullanmak için ayrıca bir cihaza gerek yoktur, mesafenin eksik kaldığı yerlerde kablosuz repeater (Sinyal Tekrarlayıcı) kullanılarak mesafe artırılabilir. Ürün yaygın olarak kafe, restaurant, resmi kurum, hastane, otel, market, gibi yerlerde müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve acil yardım gibi amaçlar ile ilgili personele ulaşmak için kullanılmaktadır.

Kablosuz (FM/AM Radyo Frekanslı) garson çağrı sistemi sayesinde servis hizmetinin ya da hesabın doğrudan masa ve müşteriye en kısa sürede ulaştırılması sağlanır. Müşteriler masadaki butonlara bastığı anda garsonun kolundaki çağrı alıcı saat ekranında sırasıyla ilgili masanın numarası çıkar ve sesli olarak uyarı verir.

ÇAĞRI ALICI SAAT

Ayrıca opsiyonel olarak çağrı alıcı led ekran da kullanılabilir. Aynı şekilde çağrıyı yapan masanın numarası yine ekranda görünür. Garson masaya servis verdiğinde reset butonu kullanılarak iptal edilebilir, çağrı geçmişini görüntüleyebilir. Tüm gelen çağrılar, alıcı ekran hafızasında saklanır ve sırasıyla gösterilir.

MELİPOS Restoran Yazılımı kullanıcıları için özel olarak geliştirmekte olduğumuz yeni sistemde Dijital (Led) Çağrı Ekranı yerine ana bilgisayar ekranını da kullanabileceklerdir. Bu sayede müşteri butona bastığı anda program ekranında basılan butona ait masadan çağrı yapıldığı görülecektir.

MASA TİPİ ÇAĞRI BUTONU

Masa butonları standarttır. Ancak isteğinize göre peçetelik veya daha farklı şekillerde de üretim yaptırılabilir.

Retekess T117 Akıllı Çağrı Butonunda dört düğmeli fonksiyonu bulunur:

Çağrı, İptal, Ödeme(Hesap), Sipariş(Servis) gibi çeşitli ihtiyaçları karşılayabilir. 

Kullanım alanları restaurant, kafeterya, gece kulüpleri, kaplıcalar, VIP salonlar, misafir bekleme alanı, yaşlılar, bakıcılar vb. mekanlar için kullanım imkanı sağlar. Sağlam ve dayanıklı malzeme sayesinde düşmeye ve darbelere karşın dayanıklıdır. 

Uzun çalışma mesafesi; açık alanda 200 metreye kadar maksimum çalışma mesafesi sağlar. Kapalı alanda maksimum mesafe 50 metredir. Ancak bir veya biden fazla Amplifier konularak çekim gücü artırılabilmektedir. Oldukça sağlam çift taraflı etiket ile birlikte gelir, böylece masaya sabit yapıştırılabilir.

Garson çağrı sistemiyle ilgili her türlü bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 Teknik Özellikler :
 • Marka: Retekess
 • Model: T117
 • RF frekansı: 433MHz
 • Modülasyon modu: ASK (AM)
 • Çalışma çip: öğrenme kodu (ev1527)
 • Güç: 3V CR2032 pil (dahil)
 • Çalışma akımı: 17ma
 • Emisyon mesafesi: 150 metre (açık alan)
 • Çalışma sıcaklığı: -20 ° C ~ 55 ° C
 • Boyut: 64 x 61 x 15mm / 2,5 x 2,4 x 0,6 inç
 • Ağırlık: 26g / 1 oz
 • Dört anahtar: Çağrı, İptal, Ödeme, Sipariş.

Comments are closed