Firmamız İthalatçı Değildir

Satışını yaptığımız donanımları (Dokunmatik POS Bilgisayar, Yazıcı vs) ithalatını yapmıyoruz. Bu konuda çözüm ortaklarımız olan sektörün lider firmalarıyla çalışmaktayız. İthalatçı firma olmadığımızdan ve proje bazlı çalıştığımızdan dolayı ayrıca stok da yapmamaktayız. Ürün tedarik sürecimiz en geç 2 iş günüdür.

Teklif Usulü Çalışmaktayız

İşletmeniz için düşündüğünüz sistemle ilgili olarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. İşletmenizin konumu, yerleşimi ve konseptiyle ilgili tüm detayları bizimle paylaşmanız durumunda size bütçenize uygun alternatif projeler de sunabiliriz. En uygun sisteme karar verildikten sonra gerekli ürünlerin seçimiyle fiyat teklifi oluşturulur. Fiyat teklifleri sistemimizden tarafınıza e-posta ile ve pdf formatında gönderilmektedir. Fiyat tekliflerimiz TL bazında verilmekte olup, yazılım ürünleri hariç tüm ürün fiyatlarında teklifin onaylandığı günkü döviz kurundan güncelleme yapılır. Fiyat tekliflerimizin geçerlilik süresi belirtilmekte olup ortalama 7-15 günlük opsiyonlar verilmektedir.

Sipariş Aşaması

Fiyat teklifimizi onaylamanız durumunda derhal sipariş süreci başlatılır. Bunun için tercih edilen ödeme seçeneğine göre gerekli ödeme yapıldıktan sonra ürünler 1-2 iş gününde ve tarafımızca ithalatçı firmadan tedarik edilir. Yapılan anlaşmaya göre önceden havale, eft veya kredi kartından provizyon onayı alınmadan hiçbir şekilde sipariş işleme konulmaz ve ürün gönderimi yapılmaz. 7.000 TL üzerindeki siparişlerde ödemenin tamamının banka hesabına yapılması yasal olarak zorunludur.

Firmamız hiçbir şekilde veresiye, açık hesap ve çek kabul etmemektedir. Sevkiyat ve kurulumdan önce yapılması gereken tüm ödemelerin tamamlanmış olması gerekmektedir. Sadece nakit, havale ve kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Onaylamış olduğunuz fiyat teklifindeki şartlar dahilinde gerekli ödemenin en geç 2 iş günü içinde yapılması şarttır. Bu sürede ödeme onayı alınmayan fiyat teklifleri sistemimizden otomatikman iptal edilir.

Sevkiyat ve Kurulum

İstanbul içine ürünler tarafımızca sevk edilir. İstanbul dışına ise anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile gönderimleri sağlanmaktadır. Aksi belirtilmedikçe tüm kargolar alıcı ödemeli gönderilir. Müşteri yerinde kurulum gerektiren sistemlerde kurulum için önceden randevu almalısınız. Kurulum içi planlanan gün ve zamanda tarafınıza servis desteği verilir. Bunun dışında uzaktan yani internet üzerinden bağlantı kurularak yapılabilen tüm işlemleri teslimattan hemen sonra kolayca gerçekleştirebiliriz.

#

Comments are closed