Endüstriyel Dokunmatik POS Bilgisayarlar Restoran, Kafe, Bar gibi işletmelerin satış noktaları için özel olarak üretilmiş cihazlardır.

Dokunmatik POS Bilgisayar işletmenizde kasada servant üzerinde ve diğer bölümlerden garsonların sipariş girmeleri için terminal olarak kullanılabilir. Dokunmatik panelleri 10″ veya 15″ opsiyonlu olup isteğe göre Nakit Çekmecesi, Manyetik Kart Okuyucu, Müşteri Ekranı ve Printer gibi opsiyonel ilave donanım seçenekleriyle çok daha işlevsel hale getirilmektedir.

Ayarlanabilir ekranlı ve hassas dokunmatik özellikleriyle gayet ergonomik ve kolay kullanım sunmaktadır. Endüstriyel modeller Vesa aparatı ile duvara da monte edilebilir. Cihazların üzerinde birden fazla Seri, Usb, Ethernet gibi çeşitli portlar bulunmakta olduğundan her çeşit donanım kolaylıkla bağlanabilmektedir. Windows, Linux, WEPOS, POS Ready işletim sistemlerini destekler.

Dokunmatik POS Bilgisayar | MeliPOS

Dokunmatik bilgisayar ve MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı sayesinde adisyon siparişlerinin hızlı ve doğru bir şekilde sisteme kayıt edilmesi sağlanmaktadır. Garson siparişi girdiği anda mutfak, bar gibi hazırlık noktalarında bulunan yazıcılardan sipariş fişi olarak da çıkartılır. Yazılımda garsonlar ancak yetkileri doğrultusunda sipariş üzerinde iptal ve değişiklik yapabilir. Masa adisyon hesaplarını kontrol ederek yazıcıya gönderebilirler.

Dokunmatik bilgisayarları konseptinize ve çalışma şeklinize göre sadece kasada kullanabileceğiniz gibi birden çok bölümden oluşan mekanlarda garsonların müşterek olarak sipariş girebilecekleri noktalara da konulabilir.

Comments are closed