melipos

Restoran POS Sistemi | Kayıpları Önleyin

Restoran POS sistemi her çeşit Restoran, Lokanta, Cafe-bar, Fast Food, Beach Clup, Balık Lokantası, Pizza Dükkanı, Sosyal Tesis, Coffee Shop (Kahve Dükkanı), Patisserie, Kantin, Nargile Kafe gibi işletmeler için gerekli bir sistemdir. Özelleştirilebilir yapısı ve kullanım kolaylığı ile bütçenize uygun çözümler sunuyoruz. 

EKONOMİK SİSTEM | UYGUN FİYAT

Küçük veya orta çaplı bir restoran veya kafeniz varsa genellikle hızlı satış, adisyon ve paket servis siparişleri takip etmek isteyen işletmelere özel olarak hazırladığımız yazılım ve donanımdan oluşan hazır sistemlerden yararlanabilirsiniz.

Kullanımı gayet kolay olan restoran pos sisteminde masa adisyonlarını, iç ve dış siparişleri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca müşteri cari hesabı tutabilirsiniz. Nakit kasanızı ve tüm satışları kontrol edebilirsiniz. Gün sonunda toplam ne kadar ciro yapılmış, hangi ürünlerden toplam ne kadar satış yapılmış, adisyonlarda yapılan indirimler, ödenmezler, ikramlar ve iptallerle birlikte tüm raporları alabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz online sipariş entegrasyonları ile tüm siparişleri tek noktadan kontrol edebilirsiniz.

Restoran POS Sistemi içeriğindeki Dokunmatik Bilgisayar, Adisyon-Sipariş Fiş Yazıcı ve Caller ID cihazlarının gerekli ayarları kurulumu da kolayca yapılır. Böylece ekstra teknik desteğe gerek kalmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Mutfak / Bar gibi sipariş noktaları için ayrı yazıcılar da alıp kullanabilirsiniz.

Restoran POS Sistemi içindeki yazılımda menülerin tanımlanması ve sistemin kullanımıyla ilgili gerekli eğitim desteğini de uzaktan bağlantıyla kolayca veriyoruz. Ayrıca satış sonrasında da ihtiyaç olduğunda tüm kullanıcılarımıza kesintisiz destek veriyoruz.

Dört Ürün Bir Arada;

  • Dokunmatik POS Bilgisayar,
  • Termal Adisyon Sipariş Fiş Yazıcısı (80mm genişlikte, 300mm/s hızında yüksek performanslı, Seri-Usb-Ethernet portlu ve otomatik kağıt kesicilidir),
  • Caller-ID Cihazı
  • Restoran Yazılımı.

365 GÜN ÜCRETSİZ DESTEK 

Restoran POS Sistemi içindeki cihazlar 2 yıl garantilidir. MeliPOS Restoran Yazılımı için kurulumdan itibaren 1 yıl süreyle her türlü destek, bakım ve güncelleme hizmetleri ücretsizdir. Türkiye genelinde referanslarımızın büyük bir kısmını özellikle İstanbul dışındaki bölgelerden bizi tercih eden müşterimiz oluşturmaktadır.

Yılların vermiş olduğu deneyimle Aydın, Afyon, Gümüşhane, Amasya, Zonguldak, Çanakkale, Yozgat, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Trabzon, Osmaniye, Antalya, Şanlı Urfa, Hakkari, Diyarbakır ve Mardin gibi illerden referanslarımız bulunmaktadır.

Comments are closed