MeliPOS sahip olduğu özelliklerle bir restoran işletmesindeki tüm süreçlerin dijital ortamda kolayca yürütülmesini sağlayan bir yazılımdır…

Siz de sipariş vermek için arayan müşterilerden sürekli İsim-Adres almak zorunda kalıyorsanız, siparişleri doğru alamıyor ve hızlı gönderim sağlayamıyorsanız, sipariş teslimatlarında ve paketçi hesaplarında karışıklıklar yaşıyorsanız, hızlı gönderim yapamıyorsanız, günlük ne sattığınızı ve ne kadar ciro elde ettiğinizi takip edemiyorsanız, herşeyi elle yazıyor yani hala kağıt-kalem kullanarak eski usulde çalışıyorsanız, MeliPOS tüm bu sorunların üstesinden gelecektir.

MeliPOS | Caller Id Entegrasyonu

MeliPOS Restoran Yazılımı kullanarak müşterilerinizi bir defaya mahsus olarak kayıt etmeniz yeterlidir. Böylece daha sonra arayanın kimlik bilgisine kolayca ulaşabilir ve sadece istediklerini seçerek siparişlerini alabilirsiniz. Aldığınız bu siparişleri ekranda istediğini kuryeye yani paketçiye atayabilir, geliş-gidiş sürelerini kontrol edebilir, sipariş fişi olarak yazdırabilir ve siparişle ilgili tüm süreci kolayca takip edebilirsiniz.

Bunların yanında restorana gelen müşterilere de aynı ekranda kolayca satış yapabilir, varsa masalara adisyon açabilir ve tüm siparişleri tek ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

İster gün içinde ister gün sonunda hangi ürünlerden ne kadar satış yapılmış, ne kadar ciro elde edilmiş, hangi paketçi üzerinde kaç adet sipariş ve hesabı olduğunu detaylı olarak görebilir ve rapor halinde yazıcınızdan çıkartabilirsiniz.

Eğer hala eski düzende çalışıyorsanız MeliPOS ile tanışma zamanınız gelmiş demektir. MeliPOS, siparişlerin çok daha hızlı ve doğru yönetilmesi neticesinde müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğu bu zamanda size büyük avantaj sağlayacaktır.

Mobil Uygulama

MeliPOS Android Client Uygulamamız, MeliPOS kullanıcılarının kablosuz cihazları kullanarak müşterilerinden masa yanında sipariş almasını sağlar. Android Cep Telefonu veya Tablet Bilgisayara kolayca yüklenip sisteme entegre edilen uygulama sayesinde masadan alınan siparişler uygulamaya girildiği anda hem kasadaki ana bilgisayara hem de mutfaktaki yazıcıya gönderilir.

MeliPOS sayesinde işletmenizde bilinçli ya da bilinçsiz yapılan hataları önlemekle kalmayıp, siparişlerin doğru ve hızlı biçimde hazırlanarak sunulmasıyla konukların fiyat ve hizmet standardına olan güveni artacağından kazancınız da yükselecek ve sisteme ödediğiniz bedeli kısa sürede amorti edeceksiniz.

Comments are closed