MeliPOS Dijital Menü

MeliPOS Dijital QR Menu ile müşterileriniz saniyeler içinde menüye ulaşabilir, ürünleri inceleyebilir, sipariş verebilir, garson çağırabilir, hesap isteyebilir ve sizinle iletişim kurabilirler.

Kolay kullanım

Müşterilerinizin temassız menüye ulaşmaları için yapmaları gereken tek şey akıllı telefonlarının kamerasına masadaki QR Kodu göstermektir! Klasik baskılı kağıt menülerden oluşabilecek bulaşıcı hastalık riskini de ortadan kaldırır. MeliPOS Dijital QR Menü ürünlerinizi müşterilerinize düzenli, anlaşılır ve etkileyici şekilde sunmanızı sağlar.

Responsive yani duyarlı tasarımı sayesinde tüm akıllı telefon ve tabletlerde kullanıma uyungur.

Müşteri memnuniyeti

MeliPOS Dijital QR Menü işletmenize değer katar, ekstra müşteri memnuniyeti sağlar. Müşterileriniz ürünlerinizi etkileyici görselleri ve detaylı açıklamalarıyla keyifle inceleyebilir. Müşterilerinizle interaktif iletişimde bulunmanızı sağlayan uygulama içerisindeki özellikler sayesinde onlara çok daha hızlı ve kaliteli hizmet verirsiniz. Bu pozitif etki satışlarınıza da olumlu olarak yansır. Hem kullanım kolaylığı hem de hijyen açısından klasik baskılı kağıt menülerden çok daha avantajlıdır. Klasik kağıt menülerde olduğu gibi menü üzerinde sürekli fiyat değiştirmek veya tekrar bastırmak zorunda kalmazsınız.

Restoranlar, Kafeler, Barlar, Çay Bahçeleri, Sosyal Tesisler, Oteller, Plajlar, Havuzlar…

İnternet erişimi olan her noktadan kolay sipariş alın… İster masadan, ister havuz başından, isterse otel odasından! El terminali, özel ağ kurulumu, Tablet gibi ekstra mobil cihazlara ve uygulama yüklemeye gerek yok! İhtiyacınız olan tek şey MeliPOS!

MeliPOS ile Entegredir

MeliPOS Dijital QR Menü, MeliPOS Restoran Yazılımıyla entegredir. MeliPOS Yazılımında tanımladığınız ürünler, özellikleri, fiyatları ve resimleriyle birlikte anında dijital menüye aktarılır. Yazılım üzerindeki menüde yapmış olduğunuz ürün-fiyat değişikliklerinde dijital menü de otomatikman güncellenir. MeliPOS Dijital Menü akıllı telefonlara ve tabletlere özel duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Her yerden sipariş

Müşterileriniz veya garsonlar masadaki QR kodu kendi telefonuna okutarak açılan menüden kolayca sipariş verebilirler. El terminali, tablet gibi ek donanımlar satın almaya, özel bir network kurmaya gerek kalmaz! Web tabanlı olduğundan özel bir kurulum gerektirmez. Alınan siparişler otomatikman mutfak, bar, fırın gibi sipariş noktalarındaki yazıcılardan çıkar.

İnternet erişimi olan her yerden kullanılabildiği için sadece restoran ve kafelerde değil plaj, otel, havuz, çay bahçesi gibi geniş alanlara sahip işletmeler için de büyük kolaylık sağlar.

Etkileyici özellikler

MeliPOS Dijital QR Menü uygulamasında Garson Çağırma, Sipariş verme, Hesap İsteme gibi özellikler de bulunmaktadır. Her masaya özel QR Kodu akıllı telefonundan okutan müşterileriniz, sadece menüyü incelemekle kalmaz aynı zamanda garson çağırabilir, hesap isteyebilir. MeliPOS Dijital QR Menü, müşteriyi masa numarasından tanır!

Kampanya fiyatı sadece standart menü içindir. Sipariş sistemi için ayrıca fiyat teklifi alınız.

Comments are closed