Masa Adisyon Sistemi

MeliPOS Adisyon Programı Restoran, Kafe, Bar gibi işletmelerde masa siparişlerinin bilgisayar, el terminali, akıllı telefon veya sabit dokunmatik bilgisayarlar kullanılarak alınmasını sağlar. Windows ve Android işletim sistemlerine sahip bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Kullanım avantajı

Eski usulde olduğu gibi kağıt kalemle girilen siparişlerde meydana gelen hatalar yaşanmaz. Adisyon programı sayesinde garson önce masa seçimi yaparak alınacak siparişi masa yanında önceden tanımlanan menüden seçerek kolayca girişini yapar. Müşterinin istediği ürünlerin seçimini yaparken varsa müşterinin ürünle ilgili özel isteğini de sipariş notu olarak girebilir. (Acılı, acısız, sade gibi)

MeliPOS Adisyon Programı

Adisyon programımız gerekli tüm özellikleri içermekte olup gelişen teknolojiyle birlikte mevzuata göre sürekli güncellenmektedir. MeliPOS Adisyon programı üzerinde önceden tanımlanabilen masa yerleşim planına göre seçim yapılabildiği gibi kişiye özel de sipariş kaydı oluşturulabilir. Her personel kendi şifresiyle giriş yaparak işlem yapmak istediği masayı seçtikten sonra ekrana gelen menüden müşterinin istediği ürünlerden siparişi kolayca alır.

MeliPOS Adisyon programında mutfak, bar, çay ocağı, fırın gibi noktalar için de sınırsız sipariş yazıcı tanımlanabilir. Böylece sipariş kayıt edildiği anda ürün kategorisine göre ilgili yazıcılara gönderilir. Her ürün gurubu için ayrı bir sipariş yazıcısı kullanabilirsiniz. Örneğin ana yemekler mutfağa, kebaplar ızgara bölümüne, pideler fırına, içecekler bar kısmındaki yazıcılara gönderilebilir. Sipariş fişinde siparişi alan garsonun adı, sipariş sıra numarası, siparişin alındığı tarih-saat ve tüm detaylar yazmaktadır. Bu sayede müşteri siparişinin hatasız ve en hızlı şekilde alınması sağlanmış olur.

Adisyon Programı | MeliPOS Android

MeliPOS Adisyon Programının Windows işletim sisteminde çalışan sürümü dışında Android işletim sistemi için geliştirdiğimiz sürümü de tüm özellikleri içermektedir. MeliPOS Android Mobil Adisyon Yazılımı ekstra özelliklerle donatılmıştır. Tüm akıllı telefon ve tabletlerde çalışır. Adisyon yazılımında ayrıca masa taşıma, hesap birleştirme, ürün transferi, hesap yazdırma, isme adisyon açabilme gibi işlemleri de kolayca yapabilirsiniz.

DETAYLI ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYIN…

Comments are closed