Yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştığımız yeni nesil yazılım “MeliPOS 10” için geriye sayım başladı!

Tüm mobil cihazlarda çalışabilen Responsive tasarımlı, hızlı ve içinde ekstra bir çok özelliği barındıran yazılımın beta testleri devam etmektedir.

Yeni MeliPOS’un Multidevice bir proje ürünü olması nedeniyle isterseniz sadece tabletinizde veya telefonunuzda, isterseniz PC Bilgisayarınızda kullanabileceksiniz. Mobilde tercihinize göre dikey veya yatay ekran modarını destekler. Üstelik veritabanı hem lokalde hem de kendi hostumuzda tutulabilmektedir. Böylece sadece telefonda ya da tablet bilgisayarında kullanmak isteyenler için ekstra bir kurulum gerekmemektedir. İndir-Kullan avantajı ile özelliklerini test edebilir, istediğiniz zaman satın alabileceksiniz.

Yeni nesil MeliPOS 10 Yazılımı, tüm satış noktalarının ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. Multidevice uygulama olduğundan sadece kullanacağınız cihazın işletim sistemine göre uygun olan versiyonu almanız yeterli olacaktır.

Mobil cihazların kendine has özelliklerini ve avantajlarını sonuna kadar kullanır. Dokunmatik açılan menüler, Titreşim, bildirimler, uygulama içi mesajlaşma, konum hizmetleri, kamera kullanarak barkod veya QR Kod okuma, direkt yazıcıya gönderme, Android Caller Id (Arayan numaradan müşteri tanıma) gibi özelliklere sahiptir.

Renkli-Resimli menüler, Hızlı satış, telefonla sipariş alma, masadan sipariş, Kasa Takibi, Stok, Günlük ciro ve raporlama gibi özellikleri sayesinde işletmenizin ihtiyacı olan herşeyi uygulamada bulabilirsiniz.

Siparişle ilgili tüm süreci ekranda detaylarıyla görmenizi sağlar. Örneğin masa siparişlerinde masaya giden her ürünün mutfağa gönderim zamanı, parçalı veya ürün bazlı ödeme alma gibi fonksiyonları işinizi çok kolaylaştırır, kasada uzun kuyruklar olmasını engeller.

Aynı şekilde paket siparişlerde de kurye yani paketçiye sipariş atama, barkod veya mobil cihaz üzerinden işlem yapabilme, kuryeden kolayca hesap alma gibi özelliklere sahiptir. Paketçi sipariş fişindeki kodu okutarak siparişi üzerine alabilir.

Yeni Nesil MeliPOS 10 sahip olduğu özelliklerin yanında gelişime açık yapıdadır. Yemek Sepeti, Getir Yemek gibi sitelerle yapılan entegrasyonlar sayesinde tüm sipariş sürecini tek ekrandan yönetebilmenizi sağlar.

Bizi takip etmeye devam edin…

Comments are closed