RestaJet Entegrasyonu

MeliPOS & RestaJet Entegrasyonu sayesinde web sitenizden veya mobil uygulamanızdan aldığınız online siparişler MeliPOS’a otomatik aktarılır.

Restoranlara Özel Online Sipariş Sistemi.

Restajet Online Sipariş Entegrasyonu ile Web Sitesi, iOS ve Android uygulamaları, müşterileriniz için en iyi kaliteyi sunar. Online sipariş, rezervasyon, geri bildirim ve navigasyon gibi ihtiyacınız olan tüm özellikleri içeren kullanımı kolay ve prestijli bir sistemdir. Web siteniz varsa sistem entegrasyonu kolayca yapılabilir. Web siteniz yoksa sizin için markanızı temsil eden ve her yerden sipariş alabilmenizi sağlayacak bir web sitesi hazırlanabilir.

MeliPOS & Restajet Entegrasyonu sayesinde Web Sitenizden ve Mobil Uygulamalardan gelen siparişler anında programa aktarılır ve varsa kullanmakta olduğunuz yazıcılardan sipariş bilgi fişi çıkar…

Melipos Restoran, Cafe ve Barlar için Endüstriyel Dokunmatik POS Bilgisayarlar, Adisyon ve Mutfak Sipariş Yazıcıları, Caller ID Cihazları, Barkod Okuyucular, Teraziler, El Terminalleri, Yazarkasa-POS Cihazları ve Restoran Otomasyon Yazılımları... Tüm donanımlarda 24 ay garanti, 12 ay ücretsiz yazılım destek ve güncelleme.