yemeksepeti entegrasyon

MeliPOS Restoran Yazılımı kullanan ve aynı zamanda Yemeksepeti.com üyeliği olan iş yerleri için geliştirdiğimiz sipariş entegrasyonudur.

Uygulama sayesinde Yemeksepeti web arayüzünde yapmış olduğunuz tüm işlemleri program üzerinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Yemeksepetinden alacağınız Entegrasyon kullanıcı bilgilerinizi girdikten sonra mevcut programınızdaki restoran menü ile Yemeksepeti’ndeki menünüzün eşleştirilmesi ve gerekli ayarları yapılır.

Site üzerinden sipariş geldiğinde gelen sipariş müşteri bilgileriyle beraber anında programa aktarılır ve varsa önceden tanımlanan sipariş yazıcılarına otomatikman gönderilir. Siparişin otomatik veya manuel kabul edilmesi yani onaylanması opsiyoneldir.

Sipariş hazırlandıktan sonra yine paketçi ekranından kurye seçimi yapabilir, ödeme tipine göre siparişi kapatabilir veya kurye hesabına atabilirsiniz. Paket servis raporunda hem telefonla alınan siparişleri hem de Yemeksepetinden gelen siparişleri ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

Uygulamada ayrıca Restoranı açma-kapatma, Menü kontrolü, Siparişi kabul veya red edebilme gibi fonksiyonları da kullanabilirsiniz.

MeliPOS-Yemeksepeti Entegrasyonu sayesinde tek uygulama üzerinden tüm paket siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Comments are closed